O co kamanGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-05-30
5 Komentarz

9 filmowych pocałunków, po których aktorzy byli zniesmaczeni

Ludzie na całym świecie trudnią się różnymi zawodami. Jedni wykonują ciężkie prace fizyczne, natomiast praca dla drugich jest przyjemnością. Na przykład tacy aktorzy, którzy na planie filmowym muszą odegrać wiarygodną scenę pocałunku z tak znanymi postaciami jak Brad Pitt czy Scarlett Johansson nie mogą narzekać na swoją profesję. Ale zdarzają się chwile, kiedy i taka scena nie daje żadnej satysfakcji. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 9 scen pocałunków, po których bohaterowie wyglądali na zdegustowanych.

Liam Hemsworth (27) i Jennifer Lawrence (26)

Liam Hemsworth (27) i Jennifer Lawrence (26)

Ta para aktorów przyjaźni się od dłuższego czasu. Liam Hemsworth mówi, że Jennifer jest jedną z jego najlepszych przyjaciółek i że ją uwielbia. Jennifer jest osoba naturalną, żartobliwą i spontaniczną. Liam zdradził anegdotę o swojej koleżance w programie Jimiego Fallona “The Tonight Show”. Powiedział w nim, że Jennifer przed sceną pocałunku mówi swemu partnerowi: “hej, jadłam czosnek (bądź tuńczyka) i nie umyłam zębów”.

Przejdź do następnej strony

Liam Hemsworth (27) i Jennifer Lawrence (26) 1

Dakota Johnson (27) i Jamie Dornan (35)

W filmie “50 twarzy Greya”, aktorzy więcej scen nagrywali bez ubrań niż w nich. Większość scen bliskości, aktorzy musieli powtarzać wiele razy, gdyż tak naprawdę ta dwójka nie przepada za sobą. Mówi się, że “od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok”. Przysłowie doskonale odzwierciedla to co działo się na planie filmowym “50 twarzy Greya”.

Dakota Johnson (27) i Jamie Dornan (35)

Emma Watson (27) i Rupert Grint (28)

Moment pocałunku Hermiony i Rona, był chwilą, na którą oczekiwało wielu fanów “Harrego Portera”. Część fanów uważa związek tych postaci za niewiarygodny. Autorka sagi J. K. Rowling przyznała, że właśnie w ten sposób wyobrażała sobie podsumowanie przyjaźni tych dwóch postaci. Dla aktorów, Emmy i Ruperta scena pocałunku nie należała do najłatwiejszych. Emma i Rupert na planie filmowym spędzili razem aż 10 lat. Emma scenę pocałunku opisała słowami: “Czułam się jakbym popełniła kazirodztwo, Rupert jest dla mnie jak brat”.

Przejdź do następnej strony.

Emma Watson (27) i Rupert Grint (28)

Megan Fox (31) i Amanda Seyfried (31)

W filmie “Zabójcze ciało” wyprodukowanym w 2009 roku, scenę pocałunku musiały zagrać dwie aktorki Megan Fox i Amanda Seyfried. Obie były zadowolone po zagranej scenie, jednakże Amanda nie czuła się komfortowo. Wyjaśniała wówczas: “Nie czuję się dobrze w scenach pierwszego pocałunku, czy jest to mężczyzna czy kobieta, ale ten był najbardziej skomplikowany. Czułam się osaczona przez Megan, myślałam, że będzie mnie oceniać”. Natomiast Fox powiedziała, że czuła się swobodniej z Amandą niż z jakimkolwiek innym partnerem filmowym.

Megan Fox (31) i Amanda Seyfried (31)

Steve Carell (54) i Dwayne Johnson (45)

W scenie filmu “Dorwać smarta” z 2008 roku, scenę pocałunku musieli odegrać aktorzy, Steve Carell i Dwayne Johnson. W jednym z wywiadów Johnson opowiadał: “Aby być wiarygodnym aktorem, musisz umieć całować się z mężczyzną”. Aktorzy potraktowali przygodę z humorem, jednak scena pocałunku nie jest tak doskonała jak obaj aktorzy by sobie życzyli.

Przejdź do następnej strony.

Steve Carell (54) i Dwayne Johnson (45)

Miles Teller (30) i Shailene Woodley (25)

W romantycznym filmie “Tu i teraz” z 2013, Miles Teller gra nieśmiałego studenta, który z nastoletnią koleżanką (Woodley) przeprowadzają “eksperyment społeczny”. Po którym para zakochuje się w sobie. W tym przypadku aktorzy w scenie pocałunku radzili sobie doskonale, lecz w tym czasie Woodley przyjmowała suplementy, po których jej oddech nie należał do przyjemnych. Teller “mszcząc” się na koleżance, tuż przed pocałunkiem zjadał kilka babeczek z miodem, których smak Woodley z pewnością czuła.

Miles Teller (30) i Shailene Woodley (25)

Helena Bonham Carter (51) i Woody Allen (81)

Woody Allen reżyserował komedię romantyczną “Jej wysokość Afrodyta”, w której grał jedną z głównych ról. W postać żony Lennyego (Woody Allen) wciela się Helena Bonham Carter. Fabuła filmu opowiada o małżeństwie, które zdecydowało się na adopcję dziecka. Gdy okazuje się, że dziecko jest geniuszem, Lenny postanawia odszukać jego matkę. W późniejszych wywiadach Helena opowiadała jak to jest całować Woodyego Allena. Pocałunek opisała tymi słowami: “To jak całowanie się z Murem Berlińskim”. Reżyser powiedział wprost, jak ma wyglądać pocałunek: “wszelka wymiana płynów jest zakazana”, gdyż sposób ten jest obraźliwy

Helena Bonham Carter (51) i Woody Allen (81)

Marilyn Monroe i Tony Curtis

Marilyn Monroe i Tony Curtis zagrali w filmie “Pół żartem, pół serio” z 1959 roku, w którym Tony udawał milionera, aby zdobyć względy pięknej Marilyn. Scena pocałunku głównych bohaterów jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych scen w historii kinematografii. Według Tony’ego całowanie Marilyn “to jak całowanie Hitlera. Pocałunek był straszny, omal mnie nie udusiła wpychając mi język do gardła” - stwierdził w jednym z wywiadów.

Marilyn Monroe i Tony Curtis

Dane Cook (45) i Kate Hudson (38)

Aktor Dan Cook nigdy nie zapomni sceny pocałunku z filmu “Dziewczyna mojego kumpla” z 2008 roku. W scenie tej jego partnerką była Kate Hudson, której oddech nie należał do najprzyjemniejszych. Tuż przed nakręceniem sceny, aktorka zjadła danie z cebulą, a co najgorsze zrobiła to celowo.

Podoba Ci się ten artykuł? Podziel się nim z przyjaciółmi lub daj lajka na naszym fanpage

Dane Cook (45) i Kate Hudson (38)
8
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku!
Mikołaj Popis
Mikołaj Popis 09.06.2017, 05:13
ale bzdury, dakota i jamie przecież bardzo się lubią lol
Julia Paczuszka
Julia Paczuszka 09.06.2017, 05:13
Ale kiedyś siebie nie znosili :-D
Julia Paczuszka
Julia Paczuszka 09.06.2017, 05:13
Ale kiedyś siebie nie znosili :-D
Tomek Mikołaj Neumann
Tomek Mikołaj Neumann 09.06.2017, 05:13
Biedny Ron zostal z Frendzonowany ;p
Nergal- Najlepszy Instagramer
Nergal- Najlepszy Instagramer 09.06.2017, 05:13
-NAJOBRZYDLIWSZEEE- no tak było
Kamila Jaroszewicz
Kamila Jaroszewicz 09.06.2017, 05:13
Julia Wiktoria Beata