Niewiarygodne

Opublikowane 2017-05-30
0 Komentarz

Najbardziej uwodzicielskie znaki zodiaku

Każda kobieta jest niepowtarzalna i posiada to “coś”, co czyni ją atrakcyjną i uwodzicielską. Znaki zodiaku niekiedy determinują cechy charakteru czy nawet osobowość. Dzięki znajomości znaków zodiaku możemy rozszyfrować czyjeś zachowanie i odkryć wachlarz zalet. Sprawdź jakie cechy bogini miłości skrywa Twój znak zodiaku.

Baran

Baran

Pasja, siła woli i energia emanująca z kobiet urodzonych pod znakiem Barana sprawia, że są one najbardziej namiętnymi kochankami. Są uparte i lubią dostawać, to czego chcą. Urok osobisty i emocjonalna siła pozwalają im zdobyć każdy wyznaczony cel. Lew, Skorpion i Waga to idealni partnerzy dla pani Baran.

Byk

Byk

Kobiety spod znaku Byka uwielbiają dbać o siebie. Atrakcyjność fizyczna to dla nich wartość nadrzędna. W związku muszą czuć się kochane i doceniane. To pomaga im walczyć z przeciwnościami losu. Kobieta Byk stanowi idealną mieszankę zmysłowości i piękna. Doskonale sprawdzi się w związku z ze Skorpionem i Bliźniętami.

Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

Byk 1

Bliźnięta

Kobiety Bliźnięta zawsze potrzebują dużo czasu przed podjęciem poważnej decyzji, ale kiedy już to zrobią potrafią naprawdę zaskoczyć. Nie lubią ryzyka i nie inwestują energii w niepewne przedsięwzięcia, ale jeśli już się na coś zdecydują nic i nikt ich nie powstrzyma.
Z panią Bliźniak najlepiej dogada się Strzelec, Waga i Wodnik.

Bliźnięta

Rak

Kobiety urodzone pod znakiem Raka to mistrzynie uwodzenia. Atrakcyjność kobiet spod tego znaku sprawia, że mężczyzna zainwestuje całą swoją energię, aby ją zdobyć i zrobi dla niej dosłownie wszystko. Urok pani Rak działa na wszystkie znaki z wyjątkiem Ryb i Skorpiona.

Rak

Lew

Jeśli jest coś, co wyróżnia ten znak spośród innych, to jest to na pewno zdolność do walki. Kobiety spod znaku Lwa potrafią doskonale bronić swojej własności ale robią to, nie tracąc jednocześnie kobiecego wdzięku. Bywają czasem manipulantkami, jak również potrafią zarazić innych nieposkromionym entuzjazmem. Baran i Strzelec będą najlepszymi kompanami dla pani Lew.

Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

Lew

Panna

Siła Panny leży w jej zdolności do obserwowania otoczenia. Kobietę urodzoną pod znakiem Panny trudno oszukać czy uwieść. Potrafią zdobyć, to czego pragną i niekiedy zamieniają się w prawdziwe drapieżniki. Panna najlepiej sprawdzi się w związku z Rybami, Bykiem i Koziorożcem.

Panna

Waga

Kobiety Wagi często dają do zrozumienia, że nie będą łatwym celem. Potrzebują czasu aby komuś zaufać. Nie lubią pośpiechu. Ich uwagę zdobędzie tylko szczery, uparty i naprawdę zakochany mężczyzna. Panią Wagę bez wątpienia zdobędzie Strzelec, Lew i Baran.

Waga

Skorpion

Jest to znak, który uwielbia ryzyko. Pani Skorpion chętnie podbije cały świat. Rządzi nią całe tornado emocji i namiętności. Nie kryje się ze swoimi potrzebami i nieraz potrafi zaskoczyć swojego partnera. W związku najlepiej dogada się z Baranem, Rakiem i Rybami.

Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

Skorpion

Strzelec

Pani Strzelec jest niezwykle intrygująca i lubi polegać tylko na sobie. Bywa wybredna. Ceni sobie spontaniczność. Nie lubi być traktowana przedmiotowo. W związku liczy na wzajemny szacunek. Urok kobiety spod znaku Strzelca zadziała na Lwa, Barana i Strzelca

Strzelec

Koziorożec

Powściągliwość, spokój i mądrość- te cechy charakteryzują kobietę urodzoną pod znakiem Koziorożca. W życiowych wyborach kieruje się rozsądkiem. Osiąga zamierzone cele. Nie uznaje agresji. Pani Koziorożec zanim do kogoś się zbliży musi go dobrze poznać i zbadać jego zamiary. Panna, Rak i Koziorożec to idealni partnerzy dla kobiet spod tego znaku.

Koziorożec

Wodnik

Panie Wodnik często lubią wieść samotne życie. Dobrze się czują w swoim własnym towarzystwie. W związkach preferują niezależność i potrzebują dużo czasu dla siebie, dlatego tylko nieliczni zwiążą się z kobietą spod znaku Wodnika. Waga, Lew i Bliźnięta będą należały do szczęśliwych wybrańców.

Wodnik

Ryby

Ryby w przeciwieństwie do Wodnika nie przepadają za samotnością. Są lojalne i zależne od partnera. Romantyczne, delikatne i namiętne. Kiedy już wybiorą mężczyznę, bywają zdeterminowane i uparte, aby go zdobyć. Jeżeli już jesteś w związku z panią Rybą i chcesz ją porzucić nie pozwoli ci zbyt łatwo odejść. Ryby najlepiej rozumieją się z Rakiem, Skorpionem i Rybami.
Źródło: pixabay

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na Facebooku!

Ryby
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!