NiewiarygodneO co kamanPorady

Opublikowane 2017-08-17
2 Komentarz

7 sygnałów świadczących o tym, że kobieta podoba się chłopakowi

Czasem trudno zorientować się, czy podobasz się chłopakowi, z którym się spotykasz. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, co on naprawdę czuje (poza zapytaniem go wprost) jest umiejętna obserwacja znaków i sygnałów jakie wysyła jego postawa i język ciała. Niektóre symptomy są bardzo znaczące i otwarcie informujące o jego zamiarach.

Przeczesywanie włosów

By pokazać dziewczynie, że jest nią zainteresowany, mężczyzna będzie dosyć często przeczesywał swoją dłonią włosy. Poza tym dbałość o wygląd zewnętrzny to pierwszy objaw tego, że mu się podobasz. Jeśli zauważysz również zmianę w sposobie ubierania się mężczyzny, zacznie nosić znacznie bardziej atrakcyjnie ubrania z większą troską o szczegóły, to znaczy, że jest Tobą zainteresowany.
Przejdź na następną stronę

Dłonie na biodrach

Jeżeli wpadniesz w oko jakiemuś chłopakowi, jedno jest pewne, będzie chciał za wszelką cenę wyróżnić się i zainteresować swoją wybrankę. Zwróć uwagę na jego postawę. Chłopak, któremu się bardzo podobasz będzie stał z rozstawionymi nogami wkładając kciuki do kieszeni lub za pasek. Takie subtelne sygnały mają przyciągnąć kobiecy wzrok ku niemu.

Wyprostowana sylwetka

Ludzkie i zwierzęce zachowania są często bardzo podobne jeśli chodzi o zdobycie partnerki. Samce za wszelką cenę starają się zwrócić uwagę samicy swoim wyglądem i chłopcy robią dokładnie to samo. Sprawiają wrażenie większych niż są w rzeczywistości, ich sylwetka jest wyprostowana, ramiona i klatka piersiowa otwarte. Mogą również prężyć muskuły, co może objawiać się podciąganiem rękawów koszuli.
Przejdź na następną stronę

Ciało skierowane w Twoją stronę

Czasem, aż cała postawa męskiego ciała “krzyczy”, że jest Tobą poważnie zainteresowany. Pochyla się w Twoją stronę, kiedy do niego mówisz i dodatkowo przechyla głowę. Oznacza to duże zainteresowanie Twoimi słowami. Kiedy jest zwrócony w Twoją stronę kieruje również palce stóp w tym samym kierunku. W ten sposób pokazuje na kim pragnie skupić swoją uwagę.

Rozmowa

Jeżeli mężczyzna będzie chciał zwrócić na siebie uwagę, a wokół niego będzie więcej ludzi, będzie głośniej niż zazwyczaj opowiadał śmieszne historie i żarty. Głośny męski śmiech również ma przyciągnąć wzrok wybranki. Natomiast gdy chłopak znajduje się w niedalekiej odległości od kobiety, będzie mówił ciszej, tak żeby dziewczyna musiała się do niego przysunąć.
Przejdź na następną stronę

Uśmiech

Kolejnym symptomem wskazującym na to, że mu się podobasz, jest ciepły, szeroki uśmiech, jaki pojawia się na jego twarzy na Twój widok. Otóż jeśli przebywamy w towarzystwie osoby, która wpadła nam w oko i darzymy ją sympatią, znacznie częściej się uśmiechamy. Jeżeli poza uśmiechem mężczyzna wpatruje się w Ciebie nieustannie możesz być pewna, że ma wobec Ciebie poważne zamiary.

Wyraz twarzy

Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są zamiary chłopaka wobec Ciebie przyjrzyj się jego twarzy. Zrelaksowana i przyjazna fizjonomia będzie świadczyła tylko o jednym: podobasz mu się.
Poza tym będziesz mogła zauważyć, że jego źrenice są powiększone, a brwi lekko uniesione. Jego wzrok będzie skupiony wyłącznie na Twojej twarzy. Ciągłe wpatrywanie się w dziewczynę świadczy o fascynacji jej osobą.
Źródło: Instagram/ Twitter
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

16
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...
Hubert Piotrowski
Hubert Piotrowski 24.08.2017, 05:13
Damian masz w koncu nauczysz sie jak pokazac ze ci sie podoba lalka
Rita Leśna
Rita Leśna 21.08.2017, 05:13
Każda kobieta wie kiedy się podoba