Niewiarygodne

Opublikowane 2017-08-17
1 Komentarz

Zabawni oszuści, którzy powinni dostać medal za swoją kreatywność!

Na pewno nie raz byliście świadkami jakiejś zabawnej sytuacji, która utknęła na długo w pamięci. Każdy z nas pamięta jak podczas kilkunastu lat edukacji, ciężko było rozwiązać test lub zdać sprawdzian na zadowalającą nas ocenę. Większość osób przed ciężkim egzaminem spędza kilkanaście godzin nad książkami i próbuje nauczyć się ogromu materiału zadanego przez niekoniecznie lubianego nauczyciela. Za każdym razem sprawdzian naszej wiedzy wzbudzał wiele emocji i powodował stres. Jednak są osoby, które znalazły sposób na zdawanie egzaminów bez nauki! Sprawdź, jakie są najbardziej kreatywne sposoby na zdanie egzaminu!

1. To nie ja!

1. To nie ja!

Jednym z najbardziej rozpowszechnionych sposobów ściągania, jest odpisywanie z telefonu komórkowego. Telefon umieszczamy pod ławką i bez trudu spisujemy wszystkie potrzebne nam informacje. Jednak pewien chłopak, zrobił to o wiele bardziej kreatywnie! Oprócz umieszczenia telefonu pod ławką, postarał się, aby nauczyciel nie zauważył, że nie ma obu rąk na blacie biurka. Jedną rękę wyjął z rękawa bluzy i trzymając w dłoni telefon ściągnął. Natomiast sam rękaw bluzy położył bezpośrednio na blacie i udawał, że rozwiązuje zadania. Czy nie jest to genialny sposób?

Przejdź na następną stronę

1. To nie ja! 1

2. Dodatkowa pomoc

Niektórzy uczniowie są na tyle kreatywni, że niestraszne im żadne egzaminy! Wystarczy odrobinę pomyśleć i już mamy gotowy sposób na ściąganie. W tym przypadku uczeń wykorzystał możliwość posiadania osobnej kartki na obliczenia, którą wykorzystał jako podpowiedź. Na pierwszy rzut oka nic nie da się zauważyć, jednak gdy za pomocą specjalnych okularów odczytamy co znajduję się na kartce, poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania!

2. Dodatkowa pomoc

3. Kalkulator czy telefon komórkowy?

Zadania z matematyki, fizyki czy chemii wymagają użycia kalkulatora. Niektórzy nauczyciele pozwalają uczniom czy studentom korzystać z osobistych kalkulatorów. Co jednak, gdy uczniowie wpadną na genialny pomysł, aby zastąpić kalkulator telefonem komórkowym? Jak widać wszystko jest możliwe, a ludzka kreatywność nieograniczona! Pewien student wpadł na pomysł, aby swój telefon umieścić we wnętrzu kalkulatora. W trakcie egzaminu po prostu zdjął część klawiatury i gotowe!

Przejdź na następną stronę

3. Kalkulator czy telefon komórkowy?

4. Butelka wody

Większość nauczycieli pozwala swoim uczniom na posiadanie butelki wody podczas egzaminów czy sprawdzianów. Oczywiście znaleźli się i tacy, którzy w genialny sposób zapragnęli to wykorzystać. Wystarczyło tylko przygotować domowej roboty etykietę, na której piszemy drobną czcionką odpowiedzi na pytania. Wydrukowaną etykietę przyklejamy do plastikowej butelki. Ważne jest, aby “domowej roboty” etykieta wyglądała dokładnie tak samo, jak oryginał.

4. Butelka wody

5. Zegarek

Kolejnym genialnym pomysłem, aby rewelacyjnie przygotować się na egzamin jest użycie starego zegarka na rękę, który posłuży jako ściąga. Przygotowanie tej pomocy naukowej zajmie Ci trochę czasu, jednak możemy Ci zagwarantować, że żaden nauczyciel nie zauważy ściągi umieszczonej w zegarku. W momencie, gdy nauczyciel będzie przechodził po sali, w celu skontrolowania swoich uczniów, wystarczy, że odwrócisz rękę paskiem do góry.

Przejdź na następną stronę

5. Zegarek

6. Ranny czy nie?

Następna sztuczka nie wymaga dużo pracy, jednak należy uważać podczas ściągania. Jeśli potrzebujesz zapamiętać kilka słów lub musisz znać na pamięć wzór matematyczny, ten sposób ściągania sprawdzi się idealnie. Wystarczy tylko, jak na wewnętrznej stronie plastra opatrunkowego napiszesz wszystko, co jest Ci niezbędne na egzamin. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób poradzisz sobie z wszystkimi sprawdzianami!

6. Ranny czy nie?

7. Mini ściąga

Załóżmy, że za godzinę masz ważny egzamin z matematyki i na szybko musisz opanować kilka wzorów, niezbędnych do rozwiązania zadania. Większość z nas, w takiej sytuacji stawia na papierowe ściągi, które możemy śmiało schować w kieszeni spodni. Kreatywne osoby znajdą inny sposób! Wystarczy tylko napisać cienkopisem wszystkie niezbędne informacje na paznokciach i gotowe!

Przejdź na następną stronę

7. Mini ściąga

8. Idealny przepis

Jeśli podczas testu z matematyki musimy zrobić prostą pomiędzy dwoma punktami, to zdecydowanie użyjemy do tego celu linijki. Jednak linijkę można śmiało wykorzystać, jako ściągę! Wystarczy tylko, że na odwrocie napiszemy wzory, pierwiastki oraz inne niezbędne treści i egzamin mamy z głowy. Pamiętaj tylko, aby linijka której będziesz używać nie była przezroczysta.

8. Idealny przepis

9. Długopis do ściągania

Kilka lat temu długopisy te, były niewątpliwie hitem wśród młodzieży. Po upływie kilku lat, niektórzy zapomnieli o jego cudownych właściwościach. Długopis ten świetnie sprawdzał się podczas testów, kartkówek i sprawdzianów, ponieważ wystarczyło tylko zanotować na nim najważniejsze informacje, które będą nam niezbędne. Oczywiście, ściąga znajdująca się w długopisie nie rzuca się w oczy, dlatego spokojnie możemy go używać.

Źródło: Pixabay / Youtube-Scoop

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij!

9. Długopis do ściągania
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

5 trików do wykorzystania w szkole, o których większość osób nie miała pojęcia!
Edyta Chmura
Edyta Chmura 20.08.2017, 05:13
Gdybym nie miała nauczycielkę, która szybko wyłapuje kto ma ściągę, to może i bym korzystała. Wolę nie ryzykować kolejnym dywanikiem u pedagoga.