O co kaman

Opublikowane 2017-08-14
237 Komentarz

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu!

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy co tak naprawdę zawdzięczamy cywilizacji starożytnego Rzymu, która swój wielki początek miała w VIII wieku p.n.e. Oprócz spektakularnych budowli niewątpliwie należy zaznaczyć, że Rzymianie stworzyli pierwszy na świecie kalendarz! Początkowo kalendarz liczył 304 dni i był podzielony na 10 miesięcy (tzw. rok Romulusowy). W tym właśnie kalendarzu, wrzesień był siódmym z kolei miesiącem. Dopiero po reformie przeprowadzonej w VII wieku p.n.e. kalendarz zyskał dwa nowe miesiące – styczeń i luty, a cały rok został podzielony na 12 miesięcy. Co ciekawe, ludzie urodzeni we wrześniu, zgodnie z kalendarzem pierwotnym mają bardzo ciekawą osobowość.

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 1

Osoby urodzone w miesiącu wrześniu bardzo różnią się od innych. Charakteryzują się charyzmą, są zwykle ciekawi świata i dążą do wyznaczonych sobie celów. Oprócz tego, są to również osoby otwarte na znajomość z drugim człowiekiem, które z łatwością nawiązują kontakty towarzyskie i mają wiele do powiedzenia. Jedno jest pewne, z osobą urodzoną we wrześniu nie grozi nam nuda. Ponadto możemy śmiało jej zaufać, a po bliższym poznaniu przekonać się, że dana osoba jest bardzo skromna.

Przejdź na następną stronę

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 2

Innymi słowy, ludzie urodzeni we wrześniu uważani są za osoby z dobrym samopoczuciem i są przy tym bardzo zrelaksowani. Warto również zauważyć, że o wiele mniej krytykują innych i są bardzo tolerancyjni względem świata. Jeśli Twój przyjaciel lub członek rodziny urodzony we wrześniu jest nadzwyczaj szczery w pewnych kwestiach, wcale nie powinno Cię to dziwić.

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 3

Inną dość charakterystyczną cechą tych osób jest wiara w to, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Osoby urodzone we wrześniu wierzą, że jeśli coś dzieje się w ich życiu, to ma to jakiś głębszy sens. Dodatkowo, powinniśmy pamiętać o tym, że są to wierni przyjaciele, którzy zawsze służą pomocą i szczerą opinią. Mówi się również o wielkiej odwadze ludzi urodzonych we wrześniu, podobno są to osoby, które potrafią „rzucić się za kimś w ogień”.

Przejdź na następną stronę

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 4

Fakty mówią same za siebie – urodzeni we wrześniu przychodzą na świat z niezwykłymi umiejętnościami. Są to osoby z cechami przywódcy, które dobrze radzą sobie w stresujących sytuacjach. Jednak nie są to osoby samolubne, wręcz przeciwnie, potrafią motywować innych do działania. Jednak limit ich cierpliwości można łatwo wyczerpać, gdyż są to osoby nielubiące natrętów. Oprócz tego można zauważyć, że osoba z tego właśnie miesiąca jest perfekcjonistą w każdym calu.

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 5

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć jeśli chodzi o osoby urodzone we wrześniu? Oto kilka charakterystycznych cech tych ludzi:
1. Pracują bardzo ciężko: są to osoby skoncentrowane, całkowicie poświęcone pracy, dążą do wyznaczonych sobie celów, nigdy się nie poddają i zawsze kończą to, co zaczęły. Właśnie dlatego bardzo często odnoszą sukces w życiu.
2. Są bardzo inteligentni: możesz się spodziewać jasnej i sensownej odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytanie. Osoby z września potrafią poradzić sobie z każdym problemem oraz wyrazić opinie na każdy temat. Świadczy to o ich nieprzeciętnej inteligencji.

Przejdź na następną stronę

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 6

3. Charakter ekspresyjny: oprócz tego, że są inteligentne, to są również osobami łatwymi do określenia. Można to zauważyć w sposobie prowadzenia rozmowy – jeśli dokładnie się przysłuchamy to wiele dowiemy się o tej konkretnej osobie.

4. Mają umysł detektywa: jak już wcześniej wspomnieliśmy, są to osoby ciekawe świata, które zawsze szukają odpowiedzi na postawione im pytanie. Mają bardzo duże umiejętności logicznego myślenia i analizowania różnych sytuacji, co jest bardzo przydatne w codziennym życiu.

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 7

5. Uwielbiają samodoskonalenie: niech Cię nie zdziwi fakt, że osoby z września zawsze szukają okazji, aby udoskonalić swój charakter oraz dowiedzieć się więcej o świecie.

6. Nie boją się niepowodzenia: są to ludzie bardzo wrażliwi, jednak nie boją się niepowodzenia, ponieważ każde niepowodzenie przy odrobinie pracy może przerodzić się w sukces. Są to więc urodzeni optymiści, którzy jednak twardo stąpają po ziemi. Niepowodzenia są dla nich jak paliwo – zachęcają ich do dalszej pracy i samodoskonalenia.

Przejdź na następną stronę

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 8

7. Potrafią racjonalnie myśleć: dzięki wrodzonej inteligencji, są w stanie filtrować informacje dobiegające ze świata. Nigdy nie wierzą w niepotwierdzone wcześniej historię.

8. Są bardzo troskliwi: często osoby te, zbyt dużo myślą i analizują, co niekiedy przeradza się w niepokój i troskę na przykład o bliską im osobę.

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 9

9. Lubią przygody: zdecydowanie są to osoby zakręcone, lubiące przygody i wyzwania. Uwielbiają pokonywać wszelakie przeciwności losu i czerpią energię z otaczającego ich świata.
Jeśli Ty również urodziłeś się we wrześniu, koniecznie daj znać, czy opisane cechy zgadzają się z Twoim charakterem.

Źródła: Pixabay
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

Kilka zaskakujących faktów dotyczących osób urodzonych we wrześniu! 10
1302
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

6 najbardziej złych kobiet, według znaków zodiaku!
Danuta Gwiazda Tokarz
Danuta Gwiazda Tokarz 29.08.2017, 05:13
prawda z urodzonymi we wrześniu nigdy się nie nudzisz
Małgorzata Wachowicz
Małgorzata Wachowicz 29.08.2017, 05:13
Też z września. 04 09
Julia Brol
Julia Brol 29.08.2017, 05:13
Julia cała prawda o mnie
Anna Iga Trzcińska
Anna Iga Trzcińska 29.08.2017, 05:13
Gimnazjalista to pisał?
Zbigniew Batog
Zbigniew Batog 29.08.2017, 05:13
Czyli to Ja,15 wrzesień
Ola Kępka
Ola Kępka 29.08.2017, 05:13
Mira poczytaj warto XD
Weber Maria
Weber Maria 29.08.2017, 05:13
To chyba jest prawda,bo ja jestem z września i to co tu jest napisane to taka jestem
Michalina Urbanowicz
Michalina Urbanowicz 29.08.2017, 05:13
Nawet coś tam się zgadza
Anna Nagaj
Anna Nagaj 29.08.2017, 05:13
Marcin Bąk To prawda ,cierpliwość jest moją dobrą cechą,ale jak ktoś ją nadużyje ,to lepiej niech się schowa bo nie ręczę za siebie.
Marcin Bąk
Marcin Bąk 29.08.2017, 05:13
A ja i tak zajebię... a jeśli będzie trzeba to znajdę typa choćby w piekle... i pójdę tam na piechotę... a nawet się doczołgam, byle tylko wyrównać rachunki... oj tak... już mi się tak na nieszczęście dla innych zdarzyło kilka razy.
Małgorzata Wachowicz
Małgorzata Wachowicz 29.08.2017, 05:13
Uuu.a jaki jest Pani znak ?
Joanna Krzyzanowska-Elfakir
Joanna Krzyzanowska-Elfakir 29.08.2017, 05:13
Może i jesteśmy trudne, ja też ;-) ,ale przecież warto o nas powalczyć,nie?!
Bożenna Ewa Popik
Bożenna Ewa Popik 29.08.2017, 05:13
nie moge powiedziec tego o sobie.......... zadne trudnosci miedzyludzkie, jakby zwiazkiem tego nie nazywal........mam latwosc komunikacyjna i przyjacielska...... grono przyjaciol i nie tylko
Zbigniew Batog
Zbigniew Batog 29.08.2017, 05:13
Każdy jest kowalem własnego losu.
Małgorzata Wachowicz
Małgorzata Wachowicz 29.08.2017, 05:13
Jakiś wyjątek się trafił
Julia Grochowska
Julia Grochowska 29.08.2017, 05:13
A nie przypadkiem 23.08 - 22.09 czy jakoś tak?
Tomek Małoń
Tomek Małoń 28.08.2017, 05:13
Michał Michalski haha
Marcelina Terlecka
Marcelina Terlecka 28.08.2017, 05:13
Michalina Urbanowicz zobacz, to coś o nas
Michalina Urbanowicz
Michalina Urbanowicz 29.08.2017, 05:13
Nawet coś tam się zgadza
Marta Gonciarz
Marta Gonciarz 28.08.2017, 05:13
17 wrzesień
Aga Paulus
Aga Paulus 28.08.2017, 05:13
Ale to się zgadza !!!