NiewiarygodneGwiazdy

Opublikowane 2017-08-14
0 Komentarz

7 gwiazd, które mają za sobą liczne związki

Świat rozrywki rządzi się swoimi prawami, dotyczy to również związków. Gwiazdy często angażują się w liczne romanse. Serwisy plotkarskie uwielbiają rozpisywać się o kolejnych zerwaniach, rozwodach czy powrotach. Niektóre hollywoodzkie małżeństwa są trwałe, a niektóre przebiegają burzliwe. Są również gwiazdy, które mają na koncie niezliczoną ilość związków i często zmieniają partnerów oraz partnerki.

#lovecouple #romantic #phootoshoot #followthispage #happylife

Post udostępniony przez shootout couples photoshoot (@photographer_disha_dilaik_)

John Mayer: ponad 12 związków

Bycie gwiazdą rocka zapewnia szczególną pozycję wśród fanów ( i nie tylko), którzy zrobią dla Ciebie wszystko, aby tylko być z Tobą. W takiej uprzywilejowanej pozycji znajduje się John Mayer (39 lat), uznany muzyk i kompozytor, który miał szczęście umawiać się z wieloma pięknymi kobietami. Wśród nich są: Jennifer Love Hewitt, Jennifer Aniston, Cameron Diaz, Jessica Simpson, Taylor Swift, a nawet Katy Perry i Reena Hammer.
Przejdź na następną stronę

 John Mayer: ponad 12 związków

Jude Law: ponad 19 związków

Jude Law (44 lata) należy do jednego z najbardziej popularnych i niewątpliwie najbardziej przystojnych brytyjskich aktorów. Aktor znany jest z angażowania się w liczne związki miłosne. Był mężem aktorki Sadie Frost. Umawiał się z takimi kobietami jak: Scarlett Johansson, Nicole Kidman, Lindsay Lohan, Cameron Diaz, Natalie Portman, Sophie Monk czy Lily Cole.

 Jude Law: ponad 19 związków

Emma Watson: ponad 14 związków

Młoda aktorka, Emma Watson (27 lat), związana była z kilkoma mężczyznami, w tym z Harrym Styles’em i młodszym synem księcia Karola. Emma zażartowała w jednym z wywiadów: “Każdy, kto pozwala sfotografować się ze mną, automatycznie staje się moim chłopakiem, więc wygląda na to że miałam ich koło 6000”. Aktorka nie może narzekać na brak zainteresowania, do jej adoratorów można zaliczyć: Toma Duckera, Jay’a Barrymore’a, George’a Craiga, Willa Adamowicz czy Francisa Boulle.
Przejdź na następną stronę

 Emma Watson: ponad 14 związków

Justin Timberlake: ponad 20 związków

Justin Timberlake (36 lat) co prawda ustatkował się i ożenił z przepiękną Jessicą Biel, ale posiada na swoim koncie liczne związki i burzliwe romanse. Był związany między innymi z takimi gwiazdami jak: Britney Spears, Lindsay Lohan, Beyonce Knowles, Fergie, Rihanna, Alicia Keys, Olivia Wilde, Kate Hudson, a nawet Cameron Diaz czy Scarlett Johansson. Obecnie jest szczęśliwym ojcem i mężem.

 Justin Timberlake: ponad 20 związków

Paris Hilton: ponad 22 związki

Celebrytka jest dziedziczką fortuny rodziny Hiltonów, właścicieli najbardziej znanej sieci hoteli. Paris (36 lat), pomimo wysokiego statusu ekonomicznego, znana jest z licznych wykroczeń oraz jeszcze liczniejszych romansów. Na liście jej miłosnych podbojów znajduje się między innymi: Ryan Gosling, John Mayer, Brody Jenner, Chad Michael Murray, Paris Latsis, Adrian Grenier, Jack Osbourne, Tom Sizemore, Rick Solomon, Matt Carrera, Deryck Whibley czy Stavros Shaw.
Przejdź na następną stronę

 Paris Hilton: ponad 22 związki

Alyssa Milano: ponad 24 związki

Alyssa Milano (44 lata) najbardziej znana szerokiej publiczności stała się za sprawą serialu “Czarodziejki”. Mało kto wie, że wizerunek aktorki został wykorzystany do stworzenia postaci Arielki w bajce “Mała syrenka” Walta Disney’a. Alyssa zasłynęła również z rozlicznych romansów z takimi gwiazdami jak np.: Mark Wahlberg, Justin Timberlake, Kirk Cameron, Fred Durst, Jason London, Eric Dane, Corey Haim, Scott Wolf, Eric Neis, Corey Feldman, Wayne McBean, Jonathan Silverman, Scott Wolf, Jason Behr, Cinjun Tate czy David Arquette.

 Alyssa Milano: ponad 24 związki

Leonardo DiCaprio: ponad 30 związków

Niezwykle uzdolniony aktor należy do rekordzistów jeśli chodzi o ilość związków i romansów. Nawet internetowe serwisy plotkarskie nie są w stanie zliczyć jego przygód miłosnych. Wiadomo jednak, że Leonardo DiCaprio (42 lata) zawsze otacza się niezwykle atrakcyjnymi kobietami. Na liście jego romansów znajdziemy między innymi: Naomi Campbell, Gisele Bundchen, Bar Rafaeli, Blake Lively, Trishelle Cannatella, Bridget Hall, Natashę Henstridge, Kristen Zang, Vanessę Trump, Demi Moore, Paris Hilton, Mirandę Kerr, a nawet Rihannę.
Źródło: Starstock, Instagram, Youtube
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

 Leonardo DiCaprio: ponad 30 związków
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!