WzruszającePorady

Opublikowane 2017-08-11
2 Komentarz

6 oznak, że ​​Twój partner nie jest szczęśliwy w związku

Utrzymywanie płomienia miłości w związku nie jest łatwe. Wymaga cierpliwości i wysiłku od dwóch osób. Początkowa faza relacji, kiedy para jest zakochana i chce spędzać ze sobą mnóstwo czasu, zmienia się. Ani mężczyzna, ani kobieta nie myśli już obsesyjnie o swoim partnerze poświęcając się innym obowiązkom. Zdarza się jednak, że dystans między parą jest zbyt duży i jedna ze stron czuje się nieszczęśliwa, a nawet chce zakończyć związek.

Problemy z komunikacją

Problemy z komunikacją

Pierwszym i istotnym sygnałem, że w związku dzieje się coś złego, jest brak komunikacji między partnerami. Zamiast porozmawiać o problemie, partner unika bezpośredniej konfrontacji. Niekiedy gorszy okres wywołany jest kłopotami w pracy lub innymi niepowodzeniami, o których ukochany nie chce rozmawiać. Jeśli jednak zła atmosfera utrzymuje się przez dłuższy czas może to oznaczać, że partner nie jest szczęśliwy w związku.

Przejdź na następną stronę

Problemy z komunikacją 1

Irytacja

Czy Twój partner przez cały ma zły nastrój, kłóci się o każdą najmniejszą rzecz i wpada w irytację bez powodu? Wyjaśnienie może być dwojakie, albo przestał Cię już kochać, tylko nie wie jak Ci o tym powiedzieć, albo jest bardzo nieszczęśliwy w związku i nie potrafi zakomunikować tego inaczej niż gniewem. Poświęć mu chwilę czasu i spróbuj dotrzeć do sedna problemu.

Irytacja

Odpowiedzi monosylabami

Brak ochoty na rozmowy lub odpowiadanie monosylabami to kolejny sygnał, że związek wszedł w złą fazę. Zakochana para najczęściej dzieli się wszystkimi szczegółami ze sobą nawzajem. Jeśli długie rozmowy stały się monologami, albo partner zbywa Cię półsłówkami, jest to najczęściej sygnał, że z jakiegoś powodu czuje się w związku nieszczęśliwy.

Przejdź na następną stronę

 Odpowiedzi monosylabami

Walka bez powodu

Chociaż na początku związku czy małżeństwa wszystko widzimy w różowych barwach, wszystko się zmienia wraz z upływem czasu. Czy Twój partner jest zły, poirytowany, ciągle musi postawić na swoim i narzuca swój punkt widzenia wikłając się z Tobą w walki bez powodu? Należy taką sprawę wyjaśnić. Jeśli okaże się, że nie zależy mu na dojściu do porozumienia, może to oznaczać chęć zakończenia związku.

Walka bez powodu

Dystans

Nawet ludzie, którzy tworzą szczęśliwe i doskonale rozumiejące się pary, potrzebują trochę prywatnej przestrzeni i czasu dla siebie. Jeśli jednak równowaga zostaje zachwiana i dystans się zwiększa, może to świadczyć o problemach w związku. Partnerka coraz więcej czas spędza na plotkach z koleżankami, a chłopak woli wyjście na piwo niż wspólny wypad do kina ze swoją dziewczyną. Warto wtedy porozmawiać i zastanowić się, co szwankuje w związku.

Przejdź na następną stronę

Dystans

Brak kontaktu fizycznego

Brak więzi fizycznej to najczęstszy i najłatwiejszy do wykrycia sygnał, że coś złego dzieje się w związku. W rzeczywistości wystarczy spojrzeć na parę, by zauważyć, że ma problemy. Jeśli wcześniej partner przytulał Cię bez powodu i całował, a teraz unika jakiegokolwiek kontaktu fizycznego może to świadczyć o tym, że być może przestał darzyć Cię uczuciem i planuje zakończyć związek.

Brak kontaktu fizycznego

Oczywiście, wszystkie wymienione wyżej znaki wcale nie muszą oznaczać, że uczucia między Tobą i Twoim partnerem wygasły. Czasem gorszy humor, brak ochoty na rozmowy, czy kontakt fizyczny dotyczą zewnętrznych problemów, spoza związku. Partner może przechodzić trudniejszy okres w pracy i chce sam zmierzyć się z przeciwnościami nie obarczając Cię swoimi kłopotami.
Źródło: Starstock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

Brak kontaktu fizycznego 1
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...
Adrian Kamil Albert Logaciuk
Adrian Kamil Albert Logaciuk 15.08.2017, 05:13
Myślę że wszyscy są szczęśliwi ❤️
Basia Stora
Basia Stora 15.08.2017, 05:13
Adrian Kamil Albert Logaciuk ktores z nas jest nieszczęśliwe
Adrian Kamil Albert Logaciuk
Adrian Kamil Albert Logaciuk 15.08.2017, 05:13
Myślę że wszyscy są szczęśliwi ❤️