Gwiazdy

Opublikowane 2017-08-10
1 Komentarz

7 przykładów gwiazd, które wyglądają jak rodzeństwo

Każdy gwiazdor z Hollywood chciałby wyglądać niepowtarzalnie i oryginalnie. Wiadomo jednak, że wśród celebrytów zdarzają się przypadki osób łudząco do siebie podobnych pomimo tego, że nie łączą ich żadne więzy krwi. Włosy, oczy, kształt podbródka a nawet karnacja wyglądają u tych osób tak samo, nic jednak nie wskazuje na to, że aktorzy, celebryci czy dziennikarze są ze sobą spokrewnieni.

Emma Watson (27 lat) i Richard Dawkins (76 lat)

Emma Watson (27 lat) i Richard Dawkins (76 lat)

Richard Dawkins, genialny, brytyjski naukowiec, w swojej działalności najbardziej zasłynął z popularyzacji teorii ewolucji oraz rozumienia jej jako doboru naturalnego przebiegającego na poziomie genów. Emma Watson już od najmłodszych lat związana jest z przemysłem filmowym. Hermiona Granger z sagi o Harrym Potterze już zawsze będzie nosiła jej rysy twarzy. Okazuje się że słynny naukowiec oraz młoda aktorka są niezwykle do siebie podobni.

Przejdź na następną stronę

Ellen DeGeneres (59 lat) i Owen Wilson (48 lat)

Ellen Degeneres, obecnie największą popularność zyskała dzięki prowadzeniu talk-show “The Ellen DeGeneres Show”. Celebrytka występowała również w sitcomach, a także użyczyła swojego głosu rybce Dory w animacji “Gdzie jest Nemo”. Owen Wilson również wykazuje się niebywałym talentem komediowym, znany z takich filmów jak “Starsky i Hutch” czy “Kowboj z Szanghaju”. DeGeneres oraz Wilson wyglądają jak rodzeństwo.

Ellen DeGeneres (59 lat) i Owen Wilson (48 lat)

Miley Cyrus (24 lata) i Justin Bieber (23 lata)

Oboje niezwykle młodzi i kontrowersyjni. Zarówno Cyrus jak i Biber karierę w show-biznesie rozpoczęli bardzo wcześnie. Miley Cyrus już w wieku 12 lat zagrała w popularnym serialu “Hannah Montana”. W 2008 roku trafiła na listę 100 najbardziej wpływowych gwiazd według magazynu Forbes.Justin Bieber, idol milionów nastolatek na całym świecie, pierwszy singiel nagrał w wieku 14 lat. Para celebrytów jest tak do siebie podobna, że można wziąć ich za bliźnięta.

Przejdź na następną stronę

Katy Perry (32 lata) i Tom Hiddleston (36 lat)

Tom Hiddleston, brytyjski aktor, jest dopiero na początku filmowej kariery. Do jego największych sukcesów można zaliczyć występ w sadze “Thor”. Aktor w roli Lokiego jest tak genialny, że charyzmą przebija tytułowego Thora. Katy Perry, amerykańska piosenkarka ma na swoim koncie, jak do tej pory, sprzedanych 17 milionów albumów studyjnych. Zarówno piosenkarka jak i przystojny aktor wyglądają jak para bliźniąt.

Courtney Cox (53 lata) i Jared Leto (45 lat)

Courtney Cox jest najbardziej znana na świecie jako pedantyczna i obsesyjna na punkcie porządku Monika Geller, jedna z bohaterek serialu “Przyjaciele”. W 2009 z powodzeniem zaczęła grać w kolejnym serialu “Cougar Town: Miasto Kocic”. Produkcja doczekała się aż 6 sezonów. Jared Leto to niezwykle uzdolniony aktor, który karierę zaczynał w filmach takich jak ”American Psycho” czy “Requiem dla snu”. W 2016 roku wystąpił jako Joker w “Legionie samobójców”. Aktorska para wygląda niemal identycznie.

Przejdź na następną stronę

Miley Cyrus (24 lata) i Justin Bieber (23 lata)

Julia Roberts (49 lat) i Steven Tyler (69 lat)

Julia Roberts znajduje się w czołówce hollywoodzkich aktorów od lat. Dla jednych jest ideałem piękna, zaś inni są trochę bardziej oszczędni w zachwytach. Aktorka jest niezwykle utalentowana, z powodzeniem występuje w rolach dramatycznych i komediowych. Stevena Tylera chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Frontman Aerosmith, należy do najpopularniejszych wokalistów na świecie. Okazuje się, że zarówno piękna aktorka jak i muzyk są niezwykle do siebie podobni.

Scarlett Johansson (32 lata) i Christopher Walken (74 lata)

Scarlett Johansson należy do najbardziej uzdolnionych aktorek młodego pokolenia. Do jej ostatnich, najgłośniejszych ról należy występ w roli Major, kobiety-cyborga, w filmie “ Ghost in the Shell”. Christopher Walken jest aktorem o nad wyraz charakterystycznym wyglądzie, który zapewnia mu głównie role czarnych charakterów. Można go kochać albo nie lubić, ale trudno przejść koło niego obojętnie. Na zdjęciach z młodości aktora można dostrzec niesamowite podobieństwo do ślicznej aktorki. Właściwie wyglądają identycznie.

Źródła: Twitter / Instagram / Twitter:filipbjoerklund / Twitter:caskettscoffee / Pixabay

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!
Aleksandra Maria Suszek
Aleksandra Maria Suszek 15.08.2017, 05:13
Jared jest nie tylko aktorem, śpiewa również w popularnym zespole rockowym�