NiewiarygodneWzruszająceGwiazdy

Opublikowane 2017-05-29
0 Komentarz

8 gwiazd, które zostały matkami w bardzo młodym wieku

Chociaż wszyscy kochamy dzieci, to wiemy, że rodzicielstwo to odpowiedzialne zajęcie. Wiemy również, że zdarzają się przypadki nieplanowanych ciąż u bardzo młodych kobiet.
Poznaj historie 8 gwiazd, które zostały matkami w młodym wieku. Współczesne gwiazdy show-biznesu najpierw wybierają drogę kariery i starają się odnieść sukces. Dopiero później decydują się na rodzicielstwo. Często rodzą pierwsze dzieci mając 30 albo 40 lat. Na ich tle wyróżnia się grono słynnych gwiazd, które zaszły w ciążę bardzo wcześnie.

Solange Knowles

Solange Knowles

Solange Knowles (31 l.) nie jest tak sławna jak jej starsza siostra Beyonce (36 l.). W wieku 17 lat będąc już w ciąży poślubiła Daniela Smitha (34 l.). Para rozwiodła się po trzech latach. Pomimo tego, że została matką w tak młodym wieku, nazywa swojego syna “największym, nieplanowanym błogosławieństwem swojego życia".

Whoopi Goldberg

Whoopi Goldberg

Bardzo często dzieci urodzone przez młode matki również wcześnie zostają rodzicami (w porównaniu do swoich rówieśników). Przykładem może być wybitna aktorka komediowa Whoopi Goldberg (62 l.), znana z takich filmów jak “Uwierz w ducha”, ”Jumpin’ Jack Flash” czy “Zakonnica w przebraniu”. Goldberg w wieku 18 lat urodziła córkę, zaś w wieku 34 lat została już babcią.

Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

Whoopi Goldberg 1

Sofia Vergara

Piękna Kolumbijka, gwiazda serialu “Współczesna rodzina” długo ukrywała fakt, że została matką w młodym wieku. Vergara (45 l.) urodziła syna mając 19 lat. Rok później rozwiodła się z ojcem swojego dziecka. Obecnie Manolo (25 l.) często towarzyszy matce na czerwonym dywanie.

Sofia Vergara

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey (64 l.) wyznała kiedyś, że zaszła w ciążę mając 14 lat. Dziecko urodziło się martwe. Po tak traumatycznym doświadczeniu dziennikarka nigdy nie założyła rodziny i nie zdecydowała się na kolejne dziecko.

Oprah Winfrey

Aretha Franklin

Aretha Franklin (75 l.) również dość wcześnie została matką. Pierwszego syna, Clarenca (62 l.), urodziła w wieku lat 13, natomiast drugiego, Edwarda (60 l.), urodziła dwa lata później. Artystka nigdy nie ujawniła kto był ojcem jej nieślubnych dzieci. Lata później piosenkarka dwukrotnie wychodziła za mąż i urodziła kolejne dzieci.

Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

Aretha Franklin

Jamie-Lynn Spears

Jamie-Lynn Spears (26 l.) to młodsza siostra Britney Spears (36 l.), również odnosząca sukcesy w świecie show- biznesu. W 2007 roku zaskoczyła swoich fanów wyznaniem, iż spodziewa się dziecka. Aktorka miała wtedy zaledwie 16 lat. Wyszła za mąż za ojca dziecka, ale małżeństwo zakończyło się rozwodem trzy lata później. Jamie-Lynn wyznała, że dzięki macierzyństwu szybko dojrzała. Jej córeczka Maddie ma obecnie 9 lat i jest prześliczna.

 Jamie-Lynn Spears

Anna Nicole Smith (50 l.)

Aktorka wyszła za mąż za Billy'ego Wayne Smitha w 1985 roku w wieku 17 lat. Dziewięć miesięcy później para doczekała się syna. W 1991 roku poznała miliardera Jamesa Howarda Marshalla II. Dwa lata później rozwiodła się z mężem i poślubiła potentata naftowego, który po półtorej roku małżeństwa zmarł. Anna Nicole do końca życia procesowała się z rodziną zmarłego o spadek po mężu. To nie koniec tragedii. Jej pierworodny syn zmarł w wieku 20 lat, zaś sama Anna Nicole zmarła pół roku później prawdopodobnie w wyniku przedawkowania leków uspokajających i nasennych.

Anna Nicole Smith (50 l.)

Shirley Temple

Pierwsza dziecięca, prawdziwa gwiazda z Hollywood. Wystąpiła w wielu popularnych filmach. W 1934 roku otrzymała Oscara za wkład w rozrywkę kinową. Wyszła za mąż dosyć wcześnie, bo w wieku 17 lat. Pierwszą córkę, Lindę, urodziła w 1948 roku. Niewiele później rozwiodła się i poślubiła kolejnego męża.

Nie zapomnij udostępnić artykułu wśród swoich znajomych i przyjaciół oraz polubić nasza stronę na Facebooku!
Portal Canaa, Fameflynet

Shirley Temple
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!