Newsy

Opublikowane 2017-08-07
0 Komentarz

Gwiazdy, które wymagają kłopotliwych rzeczy od swoich pracowników

Wiele hollywoodzkich gwiazd słynie z swoich ekstrawaganckich zachowań i dziwacznych upodobań. Ich najbliżsi pracownicy, asystenci czy nawet pomoce domowe muszą mierzyć się często z kłopotliwymi prośbami czy wymaganiami. Fani nie podejrzewają nawet do jakich absurdalnych zadań zmuszani są pracownicy najsłynniejszych aktorek czy piosenkarek.

Jessica Simpson (37 lat)

Filigranowa blondynka jest aktorką i piosenkarką, sławę zdobyła będąc jeszcze nastolatką. Jej album “Sweet Kisses” okazał się sporym sukcesem komercyjnym pozwalając jej stanąć w szeregu gwiazd takich jak Britney Spears czy Christina Aguilera. Jessica Simpson słynie również z nietypowych zachowań. Jej pracownicy są zmuszeni do zbierania z podłogi jej rzęs i włosów.

Przejdź na następną stronę

Lady Gaga (31 lat)

Lady Gaga to nie tylko piosenkarka, ale również doskonała aktorka. Za rolę w serialu “American Horror Story. Hotel” zdobyła Złotego Globa w kategorii najlepsza aktorka. Gwiazda często zachowuje się ekscentrycznie, nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym. Jej asystent jest zmuszony dzielić z nią łóżko ponieważ boi się sama spać. Poza tym Lady Gaga bywa bezradna i nie potrafi nawet sama zmienić sobie płyty DVD. To zadanie jej pracowników.

Sandra Bullock (53 lata)

Jej kariera filmowa potoczyła się w błyskawicznym tempie dzięki występowi w filmie “Speed: Niebezpieczna prędkość”. Bullock udowodniła również, że posiada wielki talent komediowy grając w “Ja Cię kocham, a Ty śpisz”. Aktorka bardzo rzadko udziela wywiadów, gdyż boi się nieobliczalnych fanów. Lękiem napawają ją również noclegi w hotelach, dlatego jej pracownicy są zmuszeni do dzielenia pokoju z gwiazdą.
Przejdź na następną stronę

Charlize Theron (41 lat)

Charlize Theron urodziła się w RPA, karierę zaczynała jako modelka. Znana jest z takich filmów jak “ Mad Max. Na drodze gniewu”, “Prometeusz” czy “Królewna Śnieżka i Łowca”.
Wizerunek zimnej blondynki towarzyszy jej również w życiu prywatnym. Jej pracownicy, pokojówki czy pomoce domowe nie mogą patrzeć jej w oczy, ani odzywać się. Do komunikacji z aktorką służy notatnik.

Madonna (59 lat)

Diva i wielka gwiazda, która szczyty popularności zdobyła już w latach osiemdziesiątych, zawsze lubiła szokować. Jej prywatni asystenci również nie mogą narzekać na nudę. Madonna wymaga od nich całonocnego czuwania i przestrzegania restrykcyjnej diety makrobiotycznej, na której sama się znajduje. Zanim piosenkarka skorzysta z toalety, asystent musi przetrzeć wyposażenie łazienki chusteczkami antybakteryjnymi.
Źródło: Instagram/ Twitter

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!