NiewiarygodneO co kamanNewsy

Opublikowane 2017-08-04
0 Komentarz

6 seriali, których zakończenia pozostają nierozstrzygnięte

Popularne seriale gromadzą miliony widzów przed telewizorami. Fani z niecierpliwością oczekują na kolejne odcinki, nie mogąc się doczekać dalszych przygód ich ulubionych bohaterów. W momencie, gdy serial kończy się, przechodzą zawód. Zwłaszcza, kiedy ostatnie losy głównych postaci pozostają nierozwiązane. Oto 6 zakończeń seriali, które wyjaśnienia doczekają się tylko w sferze domysłów widzów.

Alf (1986-1990)

Alf (1986-1990)

“Uznaj, że odszedłem”, tak brzmi tytuł dwudziestego czwartego, a zarazem ostatniego odcinka serialu Alf. Po skonstruowaniu radia w garażu Williego, Alf niespodziewanie odbiera transmisję w swoim ojczystym języku. Jest to informacja od przyjaciół Alfa, Skipa i Rhondy, o tym, że kupili planetę i chcą, aby Alf pomógł im stworzyć nowy Melmac. Gdy Alf opuszcza dom Tannerów, okazuje się, że rozmowa była przechwycona przez służby specjalne do spraw kosmitów i Alf zostaje schwytany. Co dzieje się dalej? Odpowiedź od 27 lat pozostaje nierozwiązana.
Na następnej stronie znajdziesz więcej ciekawych informacji.

Alf (1986-1990) 1

Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)

Ostatni odcinek nie przypadł do gustu wielbicielom serialu, którzy od wielu lat śledzili losy swoich bohaterów. Na producentów spłynęła fala krytyki, zwłaszcza o uproszczeniu relacji Teda i Robin oraz losu matki dzieci Teda. Widzowie byli zawiedzeni tak szybkim rozwiązaniem głównego wątku, jakim było wyjaśnienie dzieciom kim jest ich matka. Według niektórych widzów, producenci chcieli zbyt szybko zakończyć serial.

Rodzina Soprano (1999-2007)

W czerwcu 2007 roku wyemitowano ostatni odcinek serialu “Rodzina Soprano”. Odcinek ten miał niezwykłe zakończenie. Gdy widzowie snuli pomysły jak rozwinie się sytuacja, nagle spostrzegli, że ekran staje się czarny. Losy bohaterów od dziesięciu lat nadal pozostają niewyjaśnione i nadal nie wiadomo co się wówczas wydarzyło. Być może fani serialu doczekają się odpowiedzi.
Przejdź na następną stronę po więcej przykładów.

Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)

Plotkara (2007-2012)

Po sześciu sezonach i 121 odcinkach zakończył się serial “Plotkara”. Serial opowiada o intrygach, zdradach i romansach w świecie znudzonych nastolatków. Główną rolę odgrywa tutaj postać, która prowadzi bloga, a którym żyją mieszkańcy Nowego Jorku. Od początku emisji serialu widzowie zadawali sobie pytanie kim jest tajemnicza “Plotkara”. Mimo, że głos “Plotkary” należy do Kristen Bell (pojawia się epizodycznie w kilku odcinkach), wiadomo, że tajemniczą blogerką jest ktoś z grona bohaterów. Ostatecznie popularną blogerką okazuje się mężczyzna, Dan Humphrey, który dzięki blogowi wkupił się w łaski elit i stał się popularny.

Rodzina Soprano (1999-2007)

Gilmore Girls (2000-2007)

Twórca serialu Gilmore Girls, Amy Sherman-Palladino, zawsze miała specyficzną wizję na produkcję serialu. Fani czekali 10 lat, aby poznać dalsze losy Rory i Lorelai. W listopadzie 2016 roku Netflix wyemitował 4 odcinki, każdy trwający po 90 minut. W jednym z odcinków Rory mówi swojej matce, że jest w ciąży. Kim jest ojciec? Nie wiadomo. Znów pozostawiono widzów bez odpowiedzi, gdyż najwyraźniej producenci chcieli zakończyć serię bardzo nagłym i nierozstrzygniętym zwrotem akcji.

Plotkara (2007-2012)

Zagubieni (2004-2010)

Ostatni odcinek serialu obejrzało ponad 13,5 miliona osób. Wzbudził on mieszane reakcje fanów. Wiele popularnych dzienników, jak “Chicago Tribune”, uznało go za najlepszy odcinek sezonu. Inne wydawnictwa skrytykowały zakończenie serialu i określiły, że jest jedno z najgorszych zakończeń wszech czasów. Dla wielbicieli fanów pozostał niedosyt, co stało się z głównymi bohaterami. Czy przeżyli? Odpowiedzi mogą się tylko domyślać.
Źródło: StarStock / Twitter / YouTube

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nas na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

10 animowanych postaci, które istnieją w rzeczywistości!