NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-08-03
0 Komentarz

7 najśmieszniejszych fryzur jakie kiedykolwiek widziałeś

Włosy i fryzura są odzwierciedleniem naszego stylu i osobowości. Każdemu zależy więc, aby były w jak najlepszym stanie. Czy wiesz na przykład, że każdego dnia możemy tracić około 100 włosów? Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkich jest około 100 000 nie jest to zbyt dużo. Zarówno kobiety jak i mężczyźni starannie dbają o kondycję swoich włosów i regularnie odwiedzają salony fryzjerskie. Zdarzają się jednak przypadki, w których nie wszystko idzie zgodnie z naszą myślą. Poznaj kilka najśmieszniejszych fryzur w całym internecie.

Kopiuj wklej

Na tym zdjęciu widać, jak dwóch mężczyzn wspólnie ogląda mecz. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ich fryzury… Panowie wyglądają, jakby szalony fryzjer wyciął górną część włosów u jednego z nich i wkleił ją drugiemu. Zapewne to zbieg okoliczności sprawił, że mężczyźni usiedli obok siebie, ale trzeba przyznać, że efekt wyszedł komicznie!

Przejdź na następną stronę

Grzywka à la kod kreskowy

Panowie mają duży problem z włosami, a dokładniej mówiąc z ich wypadaniem. Proces ten jest u nich znacznie bardziej widoczny niż u kobiet. Większość z panów dzielnie znosi pojawianie się zakoli i pierwszych oznak łysienia. Inni za wszelką cenę chcą je ukryć. Nie zawsze jednak efekt jest zgodny z oczekiwaniami. Wyraźnie widać to na poniższym zdjęciu.

Odwrócony wąs

Na pierwszy rzut oka mamy do czynienia ze zwyczajnym zdjęciem. Widzimy na nim zwyczajnego mężczyznę z wąsem. Kiedy jednak dokładnie się przyjrzysz, zauważysz, że z jego zarostem jest coś nie tak. Wygląda, jakby zsunął się niżej niż powinien. Wąs co prawda nie to nie to samo co włosy, ale zarost ten idealnie pasuje do zestawienia.

Przejdź na następną stronę

Grzywka

Fryzjer, który obcinał tego biednego chłopca musiał mieć bardzo zły dzień. Inaczej nie stworzyłby czegoś podobnego. Chyba, że fryzura jest wynikiem przegranego zakładu bądź przemyślaną decyzją jej właściciela. Tego nigdy się nie dowiemy. Bez wątpienia jednak osoba ze zdjęcia musiała wzbudzać na ulicy niemałe zainteresowanie.

Fryzura z lat 80-tych

Kolejny przykład na naszej liście pochodzi z czasów, gdy panowała zupełnie inna moda, a tym samym na głowach królowały zupełnie inne fryzury. Lata 80-te, bo o nich właśnie mowa rządziły się prawem do bujnej fryzury, trwałej i natapirowanych włosów. Uważano, że im więcej na głowie, tym lepiej. Patrząc jednak na zdjęcie tego dziecka, zastanawiamy się, czy aby na pewno była to słuszna koncepcja?

Przejdź na następną stronę

Nie zasypiaj na imprezie

To zdjęcie jest doskonałym przykładem, a jednocześnie przestrogą, że nigdy nie powinno się zasypiać na imprezie. W przeciwnym razie, można skończyć jak bohater tego zdjęcia. Znajomi zafundowali mu jedyną w swoim rodzaju fryzurę. której nie powstydziłby się niejeden fryzjer. Przebudzenie dla naszego modela mogło być szokujące.

Kapelusz

Pan na zdjęciu musi być wielkim miłośnikiem czapek i kapeluszy. W przeciwnym razie jego fryzura nie wyglądałaby jak kapelusz. Chyba, że jest to szalona wizja fryzjera, której nie przedyskutował ze swoim klientem. Z pewnością jednak jest to propozycja jedynie dla odważnych osób!
Źródła:Twitter/Giphy

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

11 sztuczek na piękne, kręcone włosy!