O co kamanPoradyTesty

Opublikowane 2017-08-03
0 Komentarz

Test psychologiczny - wskaż właściwą odpowiedź i dowiedz się kim jesteś

Istnieje pewien rodzaj artykułów, który sprawia dużo przyjemności i zapewnia rozrywkę, a dotyczy on sprawdzianów, zagadek i testów psychologicznych. Poniżej znajdują się cztery różne rury, wybierz tą, przez którą najszybciej przepłynie woda. Psychotest ma za zadanie sprawdzić jak poradzisz sobie z rozwiązaniem zagadki oraz w jaki sposób Twój wybór świadczy o cechach Twojej osobowości.

Typ A

Typ A

Jeśli wybrałeś pierwszą pozycję świadczy to o Twoim niespotykanym geniuszu. Należysz do grona wybitnie uzdolnionych ludzi. Tylko ponad 30% przebadanych osób wybrało odpowiedź A. Wszystko czym się zajmujesz rozwijasz w stopniu ponadprzeciętnym. Twój sposób myślenia wyróżnia Cię wśród znajomych i przyjaciół. Niektórzy mogą mieć problem, aby za Tobą nadążyć.
Przejdź na następną stronę.

Typ A 1

Prawdopodobnie zajmujesz się muzyką, filozofią lub poświęcasz się pracy naukowej w poszukiwaniu rozwiązań nurtujących Cię zagadnień. Być może uda Ci się odkryć coś, co będzie stanowiło przełom w rozwoju ludzkości. Charakteryzuje Cię duża dyscyplina i świetna organizacja pracy, co niewątpliwie pomaga Ci osiągnąć sukces w wybranych przez Ciebie dziedzinach.

Typ B

Typ B

Jeśli wybrałeś drugie rozwiązanie, gratulujemy. Należysz do bardzo elitarnej grupy geniuszy. Niewiele ponad 7% przebadanych osób wskazało właśnie odpowiedź B. Poza niezwykłą osobowością posiadasz liczne talenty. Jesteś uzdolniony w wielu dziedzinach sztuki i nauki. Można nawet okrzyknąć Cię geniuszem na miarę Leonarda Da Vinci. Twoje osiągnięcia są imponujące ponieważ kochasz to, co robisz.
Na następnej stronie znajdziesz pozostałe odpowiedzi.

Typ B 1

Osoby, które wybrały rozwiązanie B charakteryzują się dużym poczuciem odpowiedzialności, bez trudu podejmują się najtrudniejszych zadań i mają niezwykle rzadką umiejętność uważnego słuchania innych. Potrafią również wywierać wpływ na osoby ze swojego otoczenia i wcale nie potrzebują przekonywujących argumentów, aby pociągnąć za sobą tłumy.

Typ C

Typ C

Jeżeli Twój wybór padł na rozwiązanie C, musimy stwierdzić, że to wspaniały wybór. Świadczy o tym, że jesteś urodzonym artystą. Sztuka to Twój świat, ma na Ciebie ogromny wpływ i determinuje Twoje życiowe decyzje. Poza tym cechuje Cię imponująco rozwinięta wyobraźnia i poczucie humoru. Ponad 43% ankietowanych dokonało takiego wyboru.
Przejdź na następną stronę.

Typ C 1

Twój geniusz artystyczny pozwala Ci na tworzenie wybitnych dzieł. Ciężko pracujesz, żeby osiągnąć to, czego chcesz. Uważasz, że najlepsze marzenia to te, które udaje się spełnić. Poza doskonałym talentem malarskim, czy muzycznym cechuje Cię działanie oparte na intuicji. Nawet jeśli żyjesz w świecie intryg i niebezpieczeństw, intuicja pozwoli Ci dokonać właściwych wyborów.

Typ D

Typ D

Ostatnia z całej grupy jest odpowiedź D. Okazuje się, że 2 na 10 przebadanych osób wybrało właśnie to rozwiązanie. Jeśli Twój wybór padł na ostatnią opcję oznacza to, że jesteś geniuszem logiki. Wierzysz tylko w to, co widzisz i co można wytłumaczyć w naukowy, racjonalny sposób. Przed podjęciem decyzji zawsze rozważasz wszystkie za i przeciw.

Typ D 1

Jesteś osobą, spokojną, opanowaną, trudno wytrącić Cię z równowagi. Potrafisz na chłodno ocenić prawie każdą sytuację i nie angażujesz się emocjonalnie we wszystko. Masz predyspozycje do kierowania grupą i skłonności przywódcze. Zdarza Ci się walczyć o sprawiedliwość. Wzbudzasz szacunek i zaufanie. Większość osób lubi przebywać w Twoim otoczeniu.
Źródło: Pixabay

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nas na Facebooku!

Typ D 2
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Test na inteligencję: Która linia jest dłuższa?