NiewiarygodneWzruszające

Opublikowane 2017-02-10
86 Komentarz

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają...

Jednym z największych celów życiowych, jakie posiada większość ludzi jest znalezienie swojej drugiej połówki. Osoby, z którą będziemy mogli spędzić resztę życia, dzielić z nią nasz czas, nasze radości i smutki. Życie w związku jest wspaniałym doświadczeniem i każdy z nas powinien tego spróbować. Nie bez powodu tak wiele osób decyduje się wziąć ślub, założyć rodzinę, dzielić swoje szczęście z najbliższymi. Z drugiej strony, spora część par, stwierdza po kilku latach bycia razem, że ich uczucie wypaliło się i decydują się na rozwód. Cóż, nie wszystkie małżeństwa bywają udane.

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 1

Czy istnieje lepsze uczucie niż to kiedy wracasz do domu i widzisz swojego partnera czekającego na ciebie z otwartymi rękami? Jeśli wszystko dobrze się układa, w niedługim czasie pojawiają się dzieci, które wypełniają dom jeszcze większą radością.
Z pewnością znacie pary, które są ze sobą bardzo szczęśliwe i zżyte, oraz takie, które przeżywają w swoim związku prawdziwe piekło. A dzisiejszym artykule zobaczycie, co się stało z jedną z najsłynniejszych par Internetu...
Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 2

W obecnych czasach wygląd zewnętrzny stał się niesamowicie ważny. Rzeczą oczywistą jest to, że chcemy mieć zgrabne, zadbane ciało, piękną twarz, idealny uśmiech, niestety nie jesteśmy bogami greckimi. W naszym społeczeństwie, osoby które nie wyglądają dobrze, często są dużo gorzej postrzegane, a w skrajnych przypadkach nawet wyśmiewane i ostro krytykowane. Nie powinniśmy nigdy nikogo oceniać po tym jak wygląda!

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 3

Mówi się, że najważniejsze piękno jakie posiada człowiek, mieści się w jego wnętrzu, czyli tym, co naprawdę się liczy w chwili kiedy dajemy się poznać innym, jest nasz charakter i nasze uczucia. To prawda, że nienaganna figura i ładna twarz pomagają, ale jeśli osoba jest niemiła i egoistyczna, jej uroda na nic się nie zda, bo prawdopodobnie nie będziemy chcieli spędzić w jej towarzystwie ani sekundy.
Poznajmy teraz historię tego szczególnego małżeństwa.

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 4

W 2011 roku, nowoczesna technologia opanowała już niemal całą naszą planetę. Używanie aparatów cyfrowych i buszowanie po wirtualnym świecie, stało się codziennością wielu z nas. W Internecie zaczęło krążyć mnóstwo viralowych zdjęć, wśród nich było jedno szczególne. O której fotografii mowa? Chodzi nam o wizerunek pewnego rosyjskiego małżeństwa. Zwykle taka wiadomość nie wzbudziłaby dużego zainteresowania, jednak w tym przypadku wygląd fizyczny panny młodej wywołał lawinę komentarzy i stał się powodem do żartów.

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 5

Na forach internetowych krążyły pogardliwe i prześmiewcze opinie, które kierowano pod adresem brzydkiej mężatki. Kobieta była duża, wyjątkowo otyła, nie posiadała ładnej twarzy i na dodatek miała bardzo widoczne problemy z łysieniem. Pan młody zaś nie wyróżniał się niczym nietypowym, dlatego większość internautów pytała go dlaczego ożenił się z taką paskudną dziewczyną. Oboje byli w sobie zakochani i to jest najważniejsze. Kiedy kogoś kochasz, nie słuchaj złośliwych komentarzy innych…

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 6

Wielu zastanawiało się czy owa fotografia jest autentyczna. Jak to możliwe żeby osoba o takim wyglądzie mogła poślubić drugiego człowieka? Jak już wcześniej powiedzieliśmy, najważniejsze jest nasze wnętrze. Ten mężczyzna z pewnością nie zakochał się w wyglądzie swojej partnerki, co świadczy o tym, że ta kobieta, mimo bycia tak nieatrakcyjną, może być jedną z najlepszych osób, jakie chodzą po tym świecie.

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 7

Minęło już pięć lat odkąd zdjęcie pojawiło się w sieci. Jak myślisz, co się stało z bohaterami tego artykułu? Ci, którym przeszło przez myśl, że para rozstała się po tym czasie, są w błędzie. Obydwoje ciągle są razem i mają się lepiej niż kiedykolwiek! Po ślubie odbyli wiele wspólnych podróży, bliskich i dalekich, bawiąc się zawsze wyśmienicie. Gdyby tego było mało, ostatnio na świecie pojawił się owoc ich miłości...

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 8

Po ślubie większość małżeństw zaczyna myśleć o powiększeniu rodziny. Moment, w którym kobieta rodzi swoje pierwsze dziecko jest niesamowitym przeżyciem, nie dającym się porównać z niczym innym. Protagoniści naszego artykułu, zawsze pragnęli zostać rodzicami i udało im się spełnić to marzenie! Rok temu otrzymali radosną nowinę o tym, że kobieta spodziewa się potomka.

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 9

Dziewięć miesięcy ciąży upłynęło w atmosferze lekkiego napięcia. Jak każdy rodzic, para z niecierpliwością oczekiwała przyjścia na świat upragnionej pociechy, mając nadzieję, że dziecko urodzi się zdrowe i bez komplikacji. Ostatecznie wszystko poszło bezproblemowo. Kobieta urodziła zdrowego synka.
Przez lata nie obchodziło ich to, co wypisywali inni ludzie, najważniejsza była dla nich ich miłość, która przetrwała wszelkie przeciwności. Para otrzymała już tyle słów krytyki, że teraz nie pozostaje nam nic innego jak tylko im pogratulować.
Podobał ci się ten artykuł? Jeśli tak i masz ochotę przeczytać więcej, polub nas na Facebooku.
Źródło: buenamente.com / Starstock

Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają... 10
66
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!
Renata Dec Szeląg
Renata Dec Szeląg 22.02.2017, 06:14
A z brzydkiej nie smakuje....
Katarzyna Faustyna Lewczuk
Katarzyna Faustyna Lewczuk 22.02.2017, 06:14
Spojrz na twój trądzik :)
Tube Beata
Tube Beata 21.02.2017, 06:13
Dobre... dziękuje za komplement.
Harnaś Dodimen
Harnaś Dodimen 21.02.2017, 06:13
Jak tym ludziom z sobą dobrze to tylko trzymać za nich aby doczekali się następnego potomka
Ela Wrotniewska
Ela Wrotniewska 21.02.2017, 06:13
To jest miłość powodzenia
Celina Piróg
Celina Piróg 21.02.2017, 06:13
Jak oni się wgl nazywają? xd
Monika Frej
Monika Frej 21.02.2017, 06:13
Bo najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Irena Drewniak
Irena Drewniak 21.02.2017, 06:13
Milosc jest slepa naprawde
Emila Przewłocka
Emila Przewłocka 21.02.2017, 06:13
Klaudia dlaczego mnie nie zaprosiłaś?
Monika Omelanczyk
Monika Omelanczyk 21.02.2017, 06:13
Tworzą szczęśliwa i kochająca się rodzinę a to najważniejsze :)
Dominika Serafin
Dominika Serafin 21.02.2017, 06:13
Alexandra Wiśniewska
Ewa Manulik
Ewa Manulik 21.02.2017, 06:13
To jest piękne że się kochają i tworzą wspaniała rodzinę
Karolina Kara Kurbało
Karolina Kara Kurbało 21.02.2017, 06:13
Potwór nie potwór wazne ze ma otwór
Katarzyna Faustyna Lewczuk
Katarzyna Faustyna Lewczuk 22.02.2017, 06:14
Spojrz na twój trądzik :)
Gabrysia Nina Smolarek
Gabrysia Nina Smolarek 21.02.2017, 06:13
Co widac z reszta po pani profilowym;*
Oliwia Kmita
Oliwia Kmita 21.02.2017, 06:13
Tak samo tylko mają dziecko, nie dziękuj
Michal Paluch
Michal Paluch 21.02.2017, 06:13
Sama lepiej nie wyglądasz ona przynajmniej ma męża
Kasia Karas
Kasia Karas 21.02.2017, 06:13
Marta Semitae Kurzyńska piszesz że jeśli obraża to sama będzie obrażana. A potem piszesz na nią idiotka :p nie zaprzeczaj sama sobie i znajdź sens swoich wypowiedzi
Katarzyna Matusewicz
Katarzyna Matusewicz 20.02.2017, 06:14
Życzę im wszystkiego najlepszego :-) a ci co tylko krytykują niech się palną w puste łby !!!
Natalia Kolska
Natalia Kolska 20.02.2017, 06:14
To jest cudowne kochać i być kochanym szczęścia
Krystyna Świetlicka
Krystyna Świetlicka 20.02.2017, 06:14
I niech tak zostanie