NiewiarygodnePoradyTesty

Opublikowane 2017-07-26
0 Komentarz

Odkryj swój mentalny wiek na podstawie Twojego znaku Zodiaku

Z układu gwiazd można wyczytać wszystko, co dotyczy Twojego znaku zodiaku, a nawet można ustalić Twój wiek umysłowy. Oczywiście każdy z nas wie, ile ma lat, ale dotyczy to tylko wieku metrykalnego. Poza wiekiem biologicznym jest również mentalny, który może sporo różnić się od daty urodzenia. Sprawdź, co mówią znaki zodiaku i jaki jest Twój wiek mentalny.

Baran 1-7 lat
Listę otwiera Baran, który jest najmłodszy z całej grupy znaków Zodiaku. Ludzie urodzeni pod znakiem Barana lubią próbować nowych rzeczy i są zachwyceni, gdy po raz pierwszy wykonują najprostsze czynności. Cały czas się uczą i odkrywają.
Byk 7-14 lat
Byk znajduje się między dzieciństwem a wczesną młodością. Całe życie tkwi na rozdrożu. Osoby urodzone w tym znaku lubią gromadzić przedmioty i często się do nich przywiązują. Martwią się utratą pieniędzy lub ich niewystarczającą ilością.
Przejdź na następną stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji.

Odkryj swój mentalny wiek na podstawie Twojego znaku Zodiaku 1

Bliźnięta 14-21 lat
Bliźnięta to mentalne nastolatki. Zachowują się jakby burza hormonów nigdy nie przeszła. Lubią demonstrować swoją niezależność i indywidualność. Wyróżniają się ubiorem i sposobem uczesania.
Rak 21-28 lat
Raki to młodzi dorośli. Osoby urodzone w tym znaku cenią poczucie bezpieczeństwa i spokój w relacjach z innymi ludźmi. Lubią otaczać się lojalnymi przyjaciółmi. Są z natury odważni.

Odkryj swój mentalny wiek na podstawie Twojego znaku Zodiaku 2

Lew 28-35 lat
Lwy znajdują jeszcze w grupie wczesnej dorosłości. Potrafią czasem zachować się jak nastolatki ale cechuje ich pełna świadomość, co warto robić, a czego nie. Mają doskonale rozwinięte poczucie własnej wartości i chętnie współpracują z innymi.
Panna 35-42 lat
Panny wyróżniają się emocjonalną dojrzałością i spokojem. Dbają o swoje potrzeby oraz innych. Ważna jest dla nich równowaga i zadowolenie na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej.
Na następnej stronie znajdziesz więcej wskazówek.

Odkryj swój mentalny wiek na podstawie Twojego znaku Zodiaku 3

Waga 42-49 lat
Wagi dzięki temu, że posiadają wysoko rozwiniętą osobowość, są doskonałymi partnerami w życiu i w pracy. Uwielbiają pracować w parach lub grupach. Doskonale dogadują się ze wszystkimi. Nie lubią samotności.
Skorpion 49-56 lat
Skorpiony zbliżają się powoli do wczesnej starości. Ludzie urodzeni pod znakiem Skorpiona zawsze starają się osiągnąć wszystkie swoje cele i nie obawiają się przyszłości. Charakteryzują się żelazną wolą.

Odkryj swój mentalny wiek na podstawie Twojego znaku Zodiaku 4

Strzelec 56-63 lata
To czego szukają Skorpiony, to wiedza, którą chcą wykorzystać, aby lepiej zrozumieć problemy całego świata. Nie martwią się sprawami, które nie zasługują na ich uwagę, wolą się skupić na kwestiach uniwersalnych.
Koziorożec 63-70 lat
koziorożce myślą pozytywnie i nie boją się wyrażania swoich opinii. Starają się żyć w zgodzie z tradycją. Dzięki ambicji i silnej woli zawsze osiągają, to czego chcą.

Odkryj swój mentalny wiek na podstawie Twojego znaku Zodiaku 5

Wodnik 70-77 lat
Wodniki są niesamowicie altruistyczne i życzliwe. Chętnie pomagają innym. Podobnie jak starsze osoby, korzystają ze swojej ogromnej wiedzy i doświadczenia wpływając na społeczną świadomość.
Ryby 77-84 lata
Ostatni, najstarszy znak Zodiaku. Ludzie urodzeni pod znakiem Ryb zazwyczaj nie przejmują się zbytnio przyziemnymi sprawami. Natomiast zwracają uwagę na znaczenie marzeń i celów. Zazwyczaj udaje im się wszystkie zrealizować.
Źródło: StarStock / Twitter

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku!

Odkryj swój mentalny wiek na podstawie Twojego znaku Zodiaku 6
2
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!