O co kamanGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-07-24
0 Komentarz

6 aktorów, którzy postanowili zabrać pamiątki z planu filmowego

Choć przywłaszczenie przedmiotu należącej do innej osoby, w większości krajach uważa się za kradzież, niektórym osobom uchodzi ona na sucho. Podczas, gdy większość ludzi o tym nie wie, wiele gwiazd Hollywood zatrzymuje przedmioty z planów filmowych jako pamiątkę. Ciekawi Cię, którzy aktorzy skusili się na drobną “kradzież”? W naszym artykule znajdziesz kilkoro aktorów, którzy stali się posiadaczami rzeczy z planów filmowych.

Ian McKellen (78)

Choć z oczywistych powodów Gandalf nie mógł zatrzymać upragnionego skarbu Golluma, odtwórca roli Gandalfa, Ian McKellen, po zakończeniu zdjęć do trylogii “Władca Pierścieni” i "Hobbit" zatrzymał kilka drobiazgów z planu filmowego. Do tej pory Ian przechowuje klucz do domu Bilba i kilka monet z jaskini Smauga.

Przejdź na następną stronę i zobacz co zabrali inni aktorzy.

Ian McKellen (78)

Emma Watson (27) Daniel Radcliffe (27) i Rupert Grint (28)

Wygląda na to, że podkradanie obiektów z planu filmowego jest cechą czarodziejów. Podobnie jak Gandalf, młodzi czarodzieje z serii o “Harrym Potterze” również zabrali ze sobą kilka artefaktów z planu filmowego. Według oficjalnych źródeł, Daniel Radcliffe, poprosił o zgodę na zabranie okularów, które nosił jako Harry Potter. Jego towarzysze, Rupert Grint poprosił o zatrzymanie deluminatora, a Emma Watson wolała zachować różdżkę, którą posługiwała się Hermiona.

Emma Watson (27) Daniel Radcliffe (27) i Rupert Grint (28)

Dakota Johnson (27)

Czy jesteś w stanie odgadnąć, jaki przedmiot wzięła z planu “50 Twarzy Greya” Dakota Johnson? Możemy jedynie podpowiedzieć, że jest to przedmiot ze słynnego czerwonego pokoju. Okazuje się, że Dakota zabrała satynowy pejcz. Jak przyznała aktorka, nie używa go, a jedynie służy jej za ozdobę. Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowy wybór jak na pamiątkę... Przejdź na następną stronę po więcej przykładów.

Dakota Johnson (27)

Ryan Reynolds (40)

Ten przystojny aktor ma szczególnie wybredny gust, jeśli chodzi o chęć posiadania przedmiotów z planu filmowego. Jednym z takich przedmiotów jest strój głównego bohatera z filmu “Deadpool” z 2016 roku. Uzasadniając swoją “kradzież” powiedział, że czekał na ten film 10 lat, więc sobie go weźmie. Ryan przygarnął również pierścień Zielonej Latarni.

Aaron Paul (37)

Nie tylko narkotyki były przedmiotem, który dość często pojawiał się na planie filmowym “Breaking Bad”. Inną rzeczą, którą można zauważyć w większości kręconych scen był różowy miś. Jeśli dokładnie prześledzisz kadry z serialu, odnajdziesz w tle misia w kolorze różowym. Właśnie tego misia postanowił zabrać jako pamiątkę z planu Jessie Pinkman.

Ryan Reynolds (40)

Robert Downey Jr. (52)

Kiedy Roberta Downey Jr. zobaczył literę “A” umieszczoną na wieży Stark Tower w pierwszej części filmu “Avengers”, rzucił żartem do ekipy filmowej, że zamierza ją sobie wziąć. Chociaż nikt nie wziął jego słów na poważnie, po kilku latach logo z literą “A” znalazło się w domu Roberta. Aktor lubi także zatrzymywać kostiumy, w których grał.
Źródło: StarStock / Twitter

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku!

Aaron Paul (37)
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 Najdziwniejszych rzeczy, na które gwiazdy wydały pieniądze