0 Komentarz

Oto dlaczego Wodniki są po prostu najlepsze

Wodnik to jedenasty znak zodiaku a jego czas narodzin przypada na okres pomiędzy 19 stycznia i 19 lutego. Zgodnie z astrologią, osoby urodzone pod tym znakiem mają odpowiednią świadomość społeczną aby poprowadzić nas w dzieje nowego tysiąclecia. Wodniki są humanitarne, filantropijne i mają dogłębną potrzebę zmieniać świat na lepsze. Są wizjonerami o progresywnej duszy i lubią spędzać czas rozważając jak może być jeszcze lepiej. Mają także wielką łatwość w zapraszaniu innych do tego procesu, dlatego mają wielu przyjaciół i znajomych. Upiększać świat to wspólne działanie dla wszystkich Wodników.
Oto kilka powodów dla których Wodniki są niesamowite:

1. Są inteligentne

Wodniki są całkiem inteligentną partią i jest to cecha, za którą należy je szanować! Pamiętaj, że kiedy piszemy o tym, nie mamy na myśli, że pozostałe znaki są mniej inteligentne albo gorzej wyposażone. Po prostu kiedy jesteś otoczony Wodnikami możesz zauważyć, że nawet te najbardziej leniwe osiągają niesamowite sukcesy przy niewielkim wysiłku. Wyobraź sobie co są w stanie zrobić kiedy wkładają w coś dużo wysiłku!
Czytaj dalej aby dowiedzieć się, dlaczego są wspaniałe!
Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

2. Dobrzy mówcy

Inteligencja to nie jest ich jedyny walor. Dzięki inteligencji są także doskonałymi mówcami. Niektórzy są wstydliwi, inni są głośni, ale niezależnie od tego jak dużo albo jak mało mówią, ich słowa przyciągają słuchaczy. Nawet najbardziej wstydliwy Wodnik staje się rozmowny kiedy temat zacznie dotyczyć ich pola zainteresowań.

3. Są racjonalistami

Czy to w życiu, w biznesie czy w relacji, Wodniki są zazwyczaj przykładem racjonalnego myślenia dla wszystkich. Wydają się być chłodni i odłączeni od uczuć, ale oni są po prostu praktyczni. Oczywiście potrafią być romantyczni! Ale to nie znaczy, że będą do Ciebie dzwonić albo pisać 50 razy na dzień tylko po to, żeby przypomnieć Ci jak bardzo za Tobą tęsknią i Cię kochają. Nie są specjalnie zainteresowani w dramatach w obrębie relacji i zazwyczaj robią wszystko co się da aby ich uniknąć. Znasz Wodniki, które takie są?

4. Są liderami

Wodniki mają wszystkie cechy konieczne do bycia doskonałymi liderami. Uwielbiają brać każde zadanie “za wodze”. Są pomysłowi, za każdym razem mają tysiąc pomysłów na minutę. Uwielbiają podejmować własne decyzje i planować następne kroki. Minusem może być to, że potrafią być szorstcy i czasem wykrzykują rozkazy jakby jutra miało nie być. Jednak na koniec dnia musisz pamiętać, że nikt nie jest doskonały.

5. Wierni przyjaciele i partnerzy

Ta cecha Wodnika jest czymś wyjątkowym i na pewno Ci się spodoba. Na pewno zauważyłeś, że Wodniki nie dopuszczają zazwyczaj ludzi blisko siebie. Jednak kiedy już to robią, upewniają się, że będzie to długotrwała relacja. Niezależnie od tego, czy chodzi o przyjaźń czy miłość, Wodniki wybierają uważnie swoich towarzyszy i nie pozwalają im łatwo odejść.
Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

6. Mają przyjemne usposobienie

Ludzie urodzeni pod znakiem Wodnika są niesamowicie przyjemni. Uwielbiają rozweselać ludzi dookoła nich i nie lubią negatywnej energii. Chcą aby ludzie byli szczęśliwi w ich obecności i zrobią wszystko co tylko w ich mocy, aby ich rozweselić.

7. Adaptują się

Wodnik jest jednym ze znaków zodiaku, które najłatwiej dopasowują się do zmian. Nie mają nic przeciwko zmianom, a nawet mają swoje własne pomysły na to, jak poprawić sytuację. Ich postawa względem nowych wydarzeń jest dość nieprzewidywalna i nigdy nie możesz wiedzieć czego się po nich spodziewać. Czasami mogą zareagować z iście szewską pasją, a czasami ich reakcja ogranicza się do krótkiego “Mhm”.
I na koniec…

8. Są w zgodzie ze sobą

Wielu ludzi czuje się nieswojo będąc w samotności, spędzając czas na eksplorowaniu swojego własnego wnętrza, prowadząc rozważania albo po prostu ciesząc się z ciszy i spokoju. Wodniki są dokładną odwrotnością. Uwielbiają chwile ciszy, dokładnie jak Wagi. Nie lubią za to dzielić się swoimi przemyśleniami i uczuciami, więc mogą się wydawać “odłączeni od rzeczywistości”. Postaraj się raczej zostawić Wodnika ze swoimi myślami, gdyż to mu najlepiej pozwala być tym, kim jest.

9. Są bezstronni

Na koniec prawdziwa perełka o Wodnikach, którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić. Możesz twierdzić, że to nic takiego, ale mieć członka rodziny, przyjaciela albo partnera, który potrafi spojrzeć w sposób bezstronny to prawdziwy dar. Chociaż Wodniki niechętnie zmieniają zdanie, są w stanie przyznać Ci rację nawet jeśli niekoniecznie podzielają Twoją opinię.
Nie zapomnij udostępnić artykuł wśród swoich znajomych i przyjaciół oraz polubić nasza stronę na Facebooku!
Źródło: Giphy

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Meghan Markle wydała 170 000 $ na kreacje podczas ostatniej podróży