PoradyNewsyModa

Opublikowane 2017-07-13
0 Komentarz

Jak powstają perfekcyjne zdjęcia na Instagrama?

Wielokrotnie zazdrościmy tym, którzy w serwisach społecznościowych publikują niesamowite zdjęcia. Nie rozumiemy w jaki sposób udało się im uchwycić niepowtarzalny moment i pokazać go na fotografii. Pomimo tego, że sami próbujemy odtworzyć scenkę, nasze zdjęcia nie wyglądają tak zachwycająco jak te z Instagrama. Poniżej odkrywamy sekrety powstawania doskonałych fotografii. Będziecie zdumieni tym, co ludzie potrafią zrobić, aby odnieść sukces w mediach społecznościowych.

Jak powstają perfekcyjne zdjęcia na Instagrama? 1

Dziwne pozy lub selfie zrobione w niecodziennych okolicznościach to standard na zdjęciach z Instagrama. Często dobrze wykonana fotografia wymaga poświęceń oraz pomocy drugiej osoby. Na zdjęciu nie widzimy całego zaplecza wokół. Niewygodna pozycja, długie szukanie odpowiedniej scenerii czy czekanie na dobre oświetlenie to tylko nieliczne elementy zachwycających zdjęć z Instagrama.

Przejdź na następną stronę po więcej wskazówek.

Jak powstają perfekcyjne zdjęcia na Instagrama? 2

Dziewczyna trzymająca swego chłopca za obie ręce to obecnie najbardziej popularne ujęcie na Instagramie. Jak powstają te zdjęcia, skoro para ma obie ręce zajęte? Otóż chłopak dźwiga na swoich plecach trzecią osobę, która trzyma telefon komórkowy i robi zdjęcia. Wydaje się to oczywiście śmieszne i absurdalne, ale czego się nie robi dla kilku minut popularności w sieci.

Jak powstają perfekcyjne zdjęcia na Instagrama? 3

Dzisiejsze czasy zostały opanowane przez modę na sport. Mnóstwo ludzi biega, pływa, korzysta z siłowni. Mile widziane w mediach społecznościowych są zdjęcia promujące aktywność fizyczną. Możecie jednak nie wiedzieć, że wiele osób jedzie na siłownię tylko po to, aby przebrać się w dresy i zrobić sobie zdjęcie na bieżni, a następnie wracają do domu. Chcesz zdobyć więcej fanów na Instagramie? Wybierz się na siłownię.

Na następnej stronie znajdziesz kolejne wskazówki.

Jak powstają perfekcyjne zdjęcia na Instagrama? 4

Przeglądając zdjęcia znajomych z wakacji często możemy poczuć się źle, zwłaszcza jeśli lato spędzamy przywiązani do biurka w pracy, której nie lubimy. Co zrobić, jeśli nie możemy wyjechać na luksusowe wakacje, a marzą nam się zdjęcia z plaży? wystarczy założyć klapki i znaleźć trochę piasku, aby móc sfotografować swoje stopy. Tylko może nie róbcie tego w centrum miasta na placu budowy.

Jak powstają perfekcyjne zdjęcia na Instagrama? 5

Istnieją dziewczyny, dla których doskonałe zdjęcie na Instagramie liczy się ponad wszystko i są w stanie wiele zrobić, aby je wykonać. Ujęcia, które wyglądają jakby młode kobiety pozowały na tle wspaniałej roślinności jest tylko zdjęciem wykonanym gdzieś w centrum miasta przy bujnie rosnącym żywopłocie. Intrygujące tło do fotografii można znaleźć wszędzie. Na co czekacie? Do dzieła!
Źródło: StarStock

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku!

Jak powstają perfekcyjne zdjęcia na Instagrama? 6
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Poznaj tajemnicę zagadkowych zdjęć znanego magika!