NiewiarygodneTesty

Opublikowane 2017-07-11
6 Komentarz

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują

Jeśli właśnie rozpoczęłaś poszukiwania nowego partnera albo Twoja znajomość z chłopakiem dopiero przeradza się w coś poważnego warto wcześniej ustalić jakie są Wasze znaki zodiaku. Pamiętaj, że ktoś kto jest zabawny i atrakcyjny nie zawsze będzie do Ciebie pasował. Sprawdź zestawienie znaków, które nigdy nie powinny łączyć się w pary.

Byk i Baran

Byk i Baran

Zarówno Byk i Baran to znaki o bardzo silnej naturze. Związek tych dwóch najczęściej oznacza problemy. Jeśli dojdzie do konfliktu każda ze stron będzie bronić swojego zdania i pozycji. Byk i Baran często dają się ponieść emocjom i łatwo wpadają w gniew. “Rogate” znaki to jedna z najgorszych możliwych kombinacji. Jeśli Ty i Twój chłopak należycie do tej grupy musicie wiedzieć, że łatwo nie będzie.

Przejdź na następną stronę, sprawdź połączenie innych znaków zodiaku.

Byk i Baran 1

Byk i Strzelec

Największym problemem z jakim borykają się te dwa znaki to odmienny temperament. Cichy Byk najczęściej po dniu pracy szuka wytchnienia i spokoju natomiast Strzelec najchętniej spędziłby wieczór na szalonej zabawie. Osoby urodzone pod znakiem Strzelca najczęściej siłą wyciągają swoich partnerów z domu. Pełne życiowej energii Strzelce nie znajdują zrozumienia w oczach Byka i często związek kończy się rozstaniem.

Byk i Strzelec

Bliźnięta i Koziorożec

Te dwa znaki to może być przykład niezwykle destrukcyjnej pary. Bliźnięta i Koziorożce mają kompletnie odmienne podejście do życia, te pierwsze kochają ludzi i imprezy, ci drudzy uwielbiają poświęcać się pracy. Występujące różnice mogą okazać się nie do przejścia i pomimo najszczerszych chęci obojga, związek może nie przetrwać i nawet miłość go nie uratuje.

Przejdź na następną stronę i sprawdź czy jesteście zgodni.

Bliźnięta i Koziorożec

Rak i Wodnik

Wodnik często zachowuje się jak matka, która wytyka wszystkie wady swojemu dziecku. Jeśli takie przyzwyczajenia przenosi na związek konflikt jest murowany. Żaden partner nie lubi jak się na niego nieustanne narzeka, wytyka błędy i zmusza do zmiany na siłę, a zwłaszcza nie toleruje tego Rak. Poza tym ten ostatni ma często problem z poczuciem własnej wartości, a wytykający mu niedoskonałości Wodnik nie przyczynia się do polepszenia samopoczucia.

Rak i Wodnik

Lew i Skorpion

Problemy z poczuciem własnej wartości odgrywają również ważną rolę w związku Lwa i Skorpiona. Wiąże się to z oschłością i brakiem wyczucia Skorpiona, natomiast Lew ma problem z zaspokajaniem potrzeb swojego partnera. Oba znaki w związku czują się niedoceniane i jest to powód powracających konfliktów i kłótni. Poza tym Lew ma naturę dominującego lidera, natomiast Skorpion nigdy nie podporządkowuje się zwierzchnikom.

Na następnej stronie znajdziesz więcej znaków zodiaku.

Lew i Skorpion

Panna i Strzelec

Strzelec kocha wolność, niezależność i zabawy. Nie jest to doskonały materiał na męża, zwłaszcza dla kogoś, kto ceni zalety małżeństwa i ogniska domowego. Subtelna i idealiistycznie nastawiona do życia Panna będzie miała problem ze stworzeniem związku z szarpanym instynktami Strzelcem. Panna i Strzelec to para skazana na niepowodzenie od samego początku.

Panna i Strzelec

Waga i Panna

W związku z Wagą Panna najczęściej przyjmuje postawę męczeńską. Osoby urodzone pod znakiem Panny dążą do związku idealnego, co sprawia, że ich życie w parze napotyka nieustające problemy. Nie ma ludzi doskonałych, a Panny zdają się o tym nie pamiętać. Kiedy sobie wreszcie uświadomią, że nie osiągną ideału, decydują się na rozstanie z partnerem.

Przejdź na następną stronę i przekonaj się czy pasujecie do siebie.

Waga i Panna

Skorpion i Baran

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona i Barana nigdy nie dogadają się w związku ponieważ są takie same. Problem polega na tym, że ich charakter jest identyczny tylko w negatywnym aspekcie. Oba znaki mają tendencję do dominacji i władzy. Związek Skorpiona i Barana polega na nieustannych przepychankach, a nawet otwartej walce. Koncentrując się na wiecznej bitwie nie dostrzegają zalet wspólnego życia.

Skorpion i Baran

Strzelec i Koziorożec

Związek Strzelca i Koziorożca zazwyczaj zaczyna się obiecująco i wydaje się, że nic nie może zepsuć ich szczęścia. Niestety dosyć szybko okazuje się jak wiele ich dzieli. Oba znaki nie dogadują w kwestii zaspokajania swoich potrzeb emocjonalnych. Strzelce uwielbiają być adorowane i rozpieszczane, zaś Koziorożce nie są wylewne i utrzymują duży dystans.

Przejdź na następną stronę i poznaj kolejne znaki zodiaku.

Strzelec i Koziorożec

Panna i Ryby

Jak już wcześniej wspomnieliśmy Panna dąży do perfekcji w związku i czynni realizuje swoje zamierzenia. Ryby są raczej marzycielami i rzadko wprowadzają w czyn swoje pragnienia. Oba znaki różnie reagują na problemy życia codziennego, co też może być zarzewiem konfliktów. Oba znaki nie stworzą idealnego związku, ale doskonale odnajdują się w relacjach przyjacielskich.

Panna i Ryby

Wodnik i Byk

Postawa życiowa i sposób myślenia obydwu znaków jest diametralnie różna. Wodniki zazwyczaj zachowują się w bardzo liberalny sposób, są otwarte na nowe osoby i doznania.
Natomiast Byki są konserwatystami, najbardziej cenią komfort domowego życia i brak ryzyka. Duże różnice sprawiają, że trudno im znaleźć wspólny język w związku.
Źródło: Pixabay / StarStock

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku!

Wodnik i Byk
15
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Tomasz Tkaczyk
Tomasz Tkaczyk 13.07.2017, 05:13
Jak jestem spod znaku chujorożca to jakie inne znaki do mnie nie pasują?
Krystyna Kulig
Krystyna Kulig 13.07.2017, 05:13
W moim przypadku absolutne pudło.
Anna Piegza
Anna Piegza 13.07.2017, 05:13
Hahaha cos wiemy na ten temat
Agnieszka Spytek
Agnieszka Spytek 13.07.2017, 05:13
Idealnie ;-) strzał w dziesiątkę :-D
Wiktoria Wika
Wiktoria Wika 13.07.2017, 05:13
Głupota jestem bykiem i uwielbiam ryzyko wodnik mega do mnie pasuje bo prawie takie same charaktery(wiem z doświadczenia) :)
Iwona Owsianka
Iwona Owsianka 13.07.2017, 05:13
Oj ,,u mnie wszystko sie zgadza,byki baran,dwa rogate i uparte zwierzeta wiec i grzmi u nas czesciej niz chyba u innych..