Gwiazdy

Opublikowane 2017-02-10
4 Komentarz

Córka Willa Smitha już nie jest słodką dziewczynką…

Will Smith (48) wyróżnia się spośród swoich kolegów z Hollywood z wielu powodów. Nie tylko osiąga sukcesy jako aktor i piosenkarz (został dwukrotnie nominowany do Oscara jako najlepszy aktor, otrzymał również pięć nominacji do Złotych Globów), ale również dał się poznać swojej publiczności jako osoba skromna, sympatyczna i bardzo przywiązana do rodziny. Wszystko to sprawia, że grono jego fanów liczy już miliony osób i gdziekolwiek się nie pojawi wywołuje furorę.

Szczęśliwe życie Willa i jego rodziny

Oprócz obiecującej kariery w show biznesie, Will realizuje się także jako ojciec i mąż. Od prawie dwudziestu lat jest żonaty z tą samą kobietą (również aktorką, Jadą Pickett-Smith (45)), z którą ma dwójkę z trzech swoich dzieci (jego pierworodny, Trey (24) urodził się ze związku z Sheree Zampino): syna Jadena (18) i córkę Willow (16).
Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

Szczęśliwe życie Willa i jego rodziny

Dzieci są najważniejsze

Cała trójka bez wątpienia wiele odziedziczyła po swoich rodzicielach. Zarówno Jada, jak i jej mąż, często mówili o wychowywaniu dzieci i o tym, że zdecydowali się nie stosować typowych metod wychowawczych praktykowanych przez większość rodziców. Dzięki temu, dziś mogą pochwalić się tym, że ich relacje rodzinne są naprawdę wspaniałe. Jako że nigdy nie wyznaczali zasad ani limitów, ich dzieci nie miały po co się buntować i przez to nie sprawiały im żadnych z tych problemów, na które tak bardzo narzekają inni rodzice.

Kim jest Willow?

Willow od urodzenia żyła na oczach świata. Jej przyjście na świat było początkiem zupełnie nowego etapu w życiu jej rodziców. Większość z nas pamięta ją, kiedy była jeszcze mała, a jej tata wszędzie zabierał ją ze sobą. Dumni rodzice pozowali wtedy do zdjęć, pokazując publiczności swój największy skarb. Dziś bez wątpienia Willow nie jest już małą dziewczynką...
Co się z nią stało dalej? O tym już na następnej stronie!

Kim jest Willow?

Ponieważ młoda córka Smitha miała szczęście dorastać w otoczeniu osób związanych ze światem show biznesu i brać przykład ze swoich utalentowanych rodziców, nikogo nie zdziwi to, że zaczęła rozwijać swoje talenty bardzo wcześnie. Mimo młodego wieku (przypomnijmy, że ma tylko 16 lat), można powiedzieć, że osiągnęła już dużo więcej niż jej rówieśnicy. I niekoniecznie zawsze potrzebowała wsparcia swoich rodziców. Czym się teraz zajmuje?
Zostań z nami i dowiedz się więcej…

Kim jest Willow? 1

Przede wszystkim, trzeba podkreślić że Willow od najmłodszych lat przejawiała duże zainteresowanie muzyką, aktorstwem i... modą. Namówiona przez matkę (przy okazji wspomnijmy, że obecnie jest ona jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood), wielokrotnie pozwalała się fotografować w oryginalnych kreacjach, co na ogół zaskakiwało publiczność.
Ma też inny talent, o którym warto wspomnieć!

Kim jest Willow? 2

Ponadto Willow posiada także talent wokalny. Jesienią 2010 roku wydała swój pierwszy krążek zatytułowany Whip My Hair, który trafił na 11 miejsce listy Bilboard Hot 100. Willow dołączyła do Roc Nation, amerykańskiego przedsiębiorstwa rozrywkowego, zajmującego się menedżmentem i publikacją muzyki, prowadzonego przez Jay Z. Należy również wspomnieć, że klip do jej pierwszej piosenki został nominowany do nagrody BET Award jako najlepszy teledysk roku. Ale to jeszcze nie koniec…

Córka państwa Smith, może pochwalić się także swoim debiutem na dużym ekranie. Kiedy miała siedem lat, razem ze starszym bratem towarzyszyła swojemu sławnemu ojcu na planie filmu “Jestem legendą”. Niedługo potem użyczyła swojego głosu jednej z postaci filmu animowanego “Madagaskar 2”. Mimo swoich zdolności wokalnych i aktorskich, najbardziej zaskakuje jej niesamowite wyczucie mody i charakterystyczny styl. Willow zaimponowała nawet samemu Karlowi Lagerfeld!
Co może czekać młodą dziewczynę? O tym już niedługo.

Świetlana przyszłość?

Nie wątpimy w to, że prędzej czy później ta młodziutka aktorka, modelka i piosenkarka przegoni swoich rodziców i stanie się gwiazdą pierwszej ligi. Póki co, mamy nadzieję, że będzie jej się powodzić tak dobrze, jak dotychczas. Z niecierpliwością będziemy śledzić jej dalsze kroki. A ty co o niej sądzisz? Jeśli spodobał ci się ten artykuł, podziel się nim z przyjaciółmi i koniecznie polub naszą stronę na Facebooku!
Źródło: Instagram @willowsmith@willsmithphotos / Fame Flynet / Giphy

2
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

5 przykładów, kiedy rodzice i dzieci spotykają się na planie filmowym
Marian Krzaklewski
Marian Krzaklewski 15.02.2017, 06:13
No jak patrze na ta fotke to chyba nigdy jie wygladala jak ksiezniczka hehe
Marian Krzaklewski
Marian Krzaklewski 15.02.2017, 06:13
Uszy,nos,oczy po tacie,masakra hehe
Ania Makarewicz
Ania Makarewicz 13.02.2017, 06:13
Jestem leniwa dajcie ss
Anastazja Różańska
Anastazja Różańska 13.02.2017, 06:13
Macie leniuszki ;) xdd :*