O co kamanPorady

Opublikowane 2017-07-05
2 Komentarz

Horoskop na lipiec. Sprawdź, co spotka Cię w tym miesiącu.

Rozpoczął się nowy miesiąc, dowiedz się co może wydarzyć się w najbliższej przyszłości, czy w Twoje życie wkroczą komplikacje i niebezpieczne zawirowania, czy wręcz przeciwnie, wszystko zacznie się układać? Lipiec może przynieść wiele nowych propozycji zawodowych, szans na zmianę trybu życia oraz okazję do spotkań z ciekawymi ludźmi.

Baran

Baran

W tym miesiącu musisz z większą uwagą przyjrzeć się problemom, które Cię niepokoją. Masz szansę na realizację marzeń jeśli jesteś zdecydowany na konkretne działania. Musisz skorzystać ze wszystkich swoich talentów aby odnieść sukces. Być może uda Ci się rozwiązać pomyślnie sprawy, które nie dają Ci spokoju od początku roku. Jeśli chodzi o przyjaźń możesz pozbyć się ze swojego życia tych, którzy nie dbają o Ciebie, nie potrzebujesz ich w ogóle.

Przejdź na następną stronę.

Baran 1

Byk

Urodzeni pod znakiem Byka w tym miesiącu doświadczą wielu zmian w swoim życiu. Na szczęście większość tych momentów będzie miała pozytywny wydźwięk. Nadchodzące wydarzenia mogą Cię trochę zaniepokoić, ale nie martw się, wszystko w końcu ułoży się pomyślnie. Prawdopodobnie stanie przed Tobą kilka opcji wyboru, będziesz musiał skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najlepsze.

Byk

Bliźnięta

Osoby urodzone pod tym znakiem w końcu będą miały okazję do zrzucenia z ramion ciężaru dźwigania obowiązków rodzinnych i zawodowych. W tym czasie okaże się, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, a komu nie możesz ufać. Przyjrzyj się dokładnie osobom z Twojego otoczenia, nie wszyscy mają wobec Ciebie uczciwe zamiary. W lipcu skup się na rzeczach dla Ciebie najważniejszych.

Przejdź na następną stronę.

Bliźnięta

Rak

Lipiec to dla Ciebie miesiąc ostatecznych rozwiązań. Zbyt długo chroniłeś się w pancerzu przed światem zewnętrznym. Wraz z nadejściem lata musisz zrozumieć, że czas wyjść do ludzi i zacząć cieszyć się życiem. Zakończ sprawy, które ciągną się za Tobą od początku roku i zacznij robić to, co naprawdę lubisz. Już najwyższy czas podjąć decyzję o zmianie jakości Twojego życia.

Rak

Lew

Być może ten rok do tej pory nie był dla Ciebie pomyślny i spotkała Cię seria nieszczęśliwych wydarzeń. Wraz z lipcem nadchodzi dla Ciebie lepszy czas. Szczęście zacznie Ci sprzyjać. Jeśli praca zawodowa Cię nudzi warto pomyśleć nad zmianą. Niektórzy ludzie z Twojego bliskiego otoczenia próbują nadużyć Twojego zaufania i wykorzystać Twój zawodowy dorobek. Musisz pomyśleć o wyeliminowaniu tych osób z Twojego życia.

Przejdź na następną stronę.

Lew

Panna

Twoje życie prywatnie nie rozpieszczało Cię do tej pory. Bezskutecznie szukałeś rozwiązań nurtujących Cię problemów. Lipiec to Twój czas. Oczywiście nie wszystko rozwiąże się w ciągu jednego dnia, ale możesz mieć nadzieję na pozytywne zakończenie wszelkich trudności. W życiu zawodowym czeka Cię przyszłość pełna sukcesów. Skup się na tym, co sprawia Ci przyjemność.

Panna

Waga

Osoby urodzone pod znakiem Wagi powinny na czas wakacji zapomnieć o pracach domowych i wreszcie zająć się sobą. Zadbaj o swój umysł, ciało i duszę. Potrzebujesz wypoczynku i odnowy. Jeśli do tej pory nie wszystko układało się po Twojej myśli, pamiętaj że ból jest tymczasowy i minie. Wykorzystaj letnie miesiące aby wrócić do psychicznej równowagi.

Przejdź na następną stronę.

Waga

Skorpion

Skorpiony muszą pamiętać, aby nie dać się obciążyć obowiązkami domowymi i zawodowymi. Lipiec to czas wytchnienia i odpoczynku. Jeśli jesteś Skorpionem pamiętaj, aby nie dać ponieść się silnym emocjom i zachować zdrowy rozsądek. Nie daj się przytłoczyć tym, co poszło nie tak, rozwiązania problemów w końcu nadejdą. Pamiętaj, że jutro jest kolejny dzień.

Skorpion

Strzelec

Lipiec to dobry miesiąc dla każdego Strzelca. Poświęć trochę uwagi ludziom z Twojego otoczenia, rodzinie i przyjaciołom. Wakacyjne miesiące przyniosą zmiany. Będziesz musiał zrezygnować z niekorzystnych rzeczy i skoncentrować się na sprawach istotnych dla Ciebie. W lipcu przygotuj się na liczne podróże, samotne lub w towarzystwie ukochanych osób.

Przejdź na następną stronę.

Strzelec

Koziorożec

Koziorożce muszą pamiętać, że niektórych rzeczy nie da się zrobić na siłę. Może lipiec to czas, żeby wreszcie odpuścić. Lipiec powinien być miesiącem wytchnienia i odpoczynku od stresów dnia codziennego. Jeśli jesteś Koziorożcem przestań myśleć o problemach i skup się na pozytywnych aspektach życia. Nie martw się o dzień jutrzejszy i zapomnij o pośpiechu.

Koziorożec

Wodnik

Jeśli Wodnikom trafi się niesprzyjający czas, a sprawy nie idą po ich myśli szybko tracą cierpliwość i panowanie nad sobą. Jeśli jesteś Wodnikiem pamiętaj, aby być cierpliwym i ostrożnym. Gniew nigdy nie jest dobrym doradcą. Nie trać zimnej krwi i omijaj przeszkody. Miesiąc lipiec może przynieść kłopoty zdrowotne.

Wodnik

Ryby

Osoby urodzone pod tym znakiem mają tendencję do gromadzenia masy niedokończonych zadań. Warto pomyśleć nad ich uporządkowaniem. Ryby są zawsze na zawołanie wszystkich potrzebujących. Zaniedbują siebie i swoje potrzeby. Lipiec to czas, aby odpocząć i zająć się sobą. Jeśli jesteś zodiakalną Rybą nie dawaj się wykorzystywać innym ludziom. Wykorzystaj lipiec na regenerację nadwątlonych sił.
Źródło: StarStock / Pexels

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku!

Ryby
20
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Jolanta Toczkowska
Jolanta Toczkowska 13.07.2017, 05:13
Niestety nie mogę otworzyć następnych znaków
Monika Kozdęba
Monika Kozdęba 12.07.2017, 05:13
Trafione w dziesiątkę... muszę wreszcie odpuścić...