O co kamanPorady

Opublikowane 2017-07-05
4 Komentarz

3 najlepszych kandydatów na męża według znaków zodiaku

Każdy człowiek szuka swojej drugiej połówki. Kiedy już jesteśmy w związku, zastanawiamy się, czy ta osoba jest tą właściwą, z którą chcemy spędzić resztę życia. W wyborze właściwego mężczyzny na męża mogą pomóc Ci gwiazdy. Jeśli nie wiesz, czy z danym mężczyzną stworzysz trwały związek zwróć się o pomoc do wiedzy astrologicznej. Poniżej przedstawiamy trzech najlepszych kandydatów na męża według znaków zodiaku.

Wodnik

Wodnik

Jeśli szukasz romantycznego i wrażliwego mężczyzny to z pewnością Wodnik będzie odpowiednim kandydatem. Będzie idealnym mężem. Twoje pragnienia i potrzeby nigdy nie będą dla niego tajemnicą i zrobi wszystko aby je zaspokoić, bo Ty będziesz dla niego najważniejsza. Mężczyzna Wodnik jest otwarty, uczciwy i niezwykle lojalny.

Przejdź na następną stronę.

Wodnik 1

Wodnik jest mężczyzną o wielu zaletach, kreatywny, inteligentny, z poczuciem humoru. Przy nim możesz zapomnieć co to nuda. Zawsze znajdzie pomysł na ekscytujące spędzenie wieczoru czy weekendu. Poza tym Wodniki są niezwykle wierne wobec swoich partnerek, więc nie musisz się martwić o ryzyko zdrady.

Lew

Lew

To urodzony lider, człowiek z charyzmą. Znajomość z mężczyzna Lwem nie pozostawi Cię obojętną, ale musisz wiedzieć, że to partner dla odważnych kobiet. Mężczyzna Lew potrzebuje silnej kobiety, która będzie jego równoprawną partnerką. Jego energia, pasja i duch artystyczny może Cię porwać.

Przejdź na następną stronę.

Lew 1

Nie znajdziesz bardziej szczodrego i lojalnego kandydata na małżonka niż zodiakalny Lew. Będzie Cię szanował, opiekował Tobą i zawsze poświęci Ci swoją uwagę. Zawsze będzie starał się być wyrozumiały i otwarty na szalone pomysły. Jeżeli spotkałaś mężczyznę urodzonego pod znakiem Lwa wiedz, że wygrałaś los na loterii. Małżeństwo z Lwem to świetny wybór.

Skorpion

Skorpion

Mężczyzna urodzony pod znakiem Skorpiona to kolejny doskonały przykład kandydata na męża. Będzie nie tylko Twoim lojalnym partnerem, ale również najlepszym przyjacielem. Skorpion emanuje empatią i pozytywną energią. Będzie dla Ciebie niezwykle wyrozumiały, opiekuńczy i zawsze będzie w Ciebie wierzył i wspierał Cię w trudnych momentach. Jest z natury szczery, pełen pasji i chęci życia.

Skorpion 1

Skorpion to najbardziej zmysłowy znak, jeśli wybierzesz go na partnera nigdy nie pożałujesz. Perfekcyjnie rozumie potrzeby kobiet i wie jak je zaspokoić. Mężczyzna urodzony pod tym znakiem jest pełen wewnętrznego ciepła, niezwykle ceni sobie intymność i bliskość w związku. W małżeństwie pomoże Ci odkryć Twój romantyczny potencjał, z którego istnienia może nawet nie zdawałaś sobie sprawy.

Źródło: Giphy / Starstock

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku!

Skorpion 2
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Jolanta Hucko
Jolanta Hucko 08.07.2017, 05:13
Noo skorpion to porazka haha
Arkadiusz Sowa
Arkadiusz Sowa 07.07.2017, 05:13
Nie ma czegoś takiego jak zły znak czy dobry znak. Każdy ma swoją specyfikę. Generalnie najlepiej szukać partnera w tzw. trygonie. Przykład: Baran harmonizuje z Lwem oraz Strzelcem. To się z grubsza sprawdza....
Natalia Ciosek
Natalia Ciosek 07.07.2017, 05:13
Lojalny lew? Haha... aż mi się humor poprawił :-D
Ania Kowal
Ania Kowal 07.07.2017, 05:13
Nigdy więcej żadnych skorpionów w moim życiu !!!