NiewiarygodneTesty

Opublikowane 2017-07-04
10 Komentarz

Test psychologiczny: Wybierz zdjęcie i odkryj ukrytą osobowość!

Możesz tego nie wiedzieć, ale wybór określonego obrazka czy zdjęcia decyduje o Twojej osobowości. W artykule przedstawione są 4 obrazki z księżycem i morzem. Wszystkie warianty różnią się od siebie pewnymi szczegółami. Wskaż rysunek, który najbardziej Ci się podoba, a poznasz ukryte cechy swojej osobowości.

Obrazek nr 1

Obrazek nr 1

Ten obrazek jest wybierany przez 20% badanych. Księżyc znajduje się po prawej stronie, zaś morze jest spokojne, co wyraźnie wskazuje na to, jaki naprawdę jesteś: Twoje twórcze pragnienia nie mają granic. Od najmłodszych lat zdajesz sobie sprawę z potęgi swojej wyobraźni. Twoje marzenia i plany na przyszłość są liczne i ogromne. Nie spoczniesz dopóki nie osiągniesz tego, co zamierzasz. Przechodzisz od osiągniętego celu do następnego i tylko przynosi Ci szczęście.

Przejdź na następną stronę

Obrazek nr 1 1

Pomimo wybujałej wyobraźni mocno stąpasz po ziemi, zachowując ostrożność we wszystkim co ma związek z rzeczywistym światem. Potrafisz przewidzieć wydarzenia dotyczące Twojej przyszłości i zazwyczaj odnosisz sukcesy na każdym polu. Jeśli chodzi o miłość i przyjaźń, nie lubisz zmian, więc od wielu lat masz tego samego partnera, a Twoje przyjaźnie trwają całe życie.

Obrazek nr 2

Obrazek nr 2

3 na 10 przebadanych osób wybiera właśnie ten obrazek: księżyc po prawej stronie i wysokie fale. Osoby, które wybierają ten obrazek odznaczają się silną osobowością i często kierują się emocjami. Są szczerzy, szczodrzy i uprzejmi. Uwielbiają towarzystwo innych ludzi. Nie przepadają za zmianami w życiu, ale witają je z radością pod warunkiem, że przynoszą im jakieś korzyści.

Przejdź na następną stronę

Obrazek nr 2 1

Ich myśli przepełnia radość życia. Realizują się w działaniu. Przywiązują się do ludzi i miejsc. Lubią odwiedziny u tych samych przyjaciół, kolacje w tym samych, znanych restauracjach, a w weekend odwiedziny u dziadków. Uwielbiają się uśmiechać. Wierzą, że ich szczęście napędza świat. Czasem sprawiają wrażenie osób mało pewnych siebie.

Obrazek nr 3

Obrazek nr 3

15% badanych wybiera obrazek z numerem trzecim: księżyc znajduje się po lewej stronie a fale morza są niskie. Co to oznacza? Jeśli wybrałeś ten obrazek to znaczy, że jesteś osobą, która nieustannie potrzebuje intelektualnej stymulacji. Twoja inteligencja przewyższa ogólną średnią. Najchętniej zajmujesz się pisaniem artykułów naukowych, analizą dzieł literackich czy rozwiązywaniem problemów z zakresu logiki.

Przejdź na następną stronę

Obrazek nr 3 1

Nic nie umknie Twojej uwadze. Twój imponujący intelekt wspiera niezawodna intuicja. Posiadasz ogromną grupę znajomych w życiu prywatnym, natomiast w życiu zawodowym preferujesz pracę w pojedynkę. Bywasz zazdrosny o osiągnięcia innych, chociaż wiesz, że Twoja ciężka praca pomoże dotrzeć Ci tam gdzie chcesz.

Obrazek nr 4

Obrazek nr 4

Ponad 35% badanych wybrało ostatni obrazek: księżyc znajduje się po lewej stronie a morskie fale są wysokie. Spokój i cierpliwość to Twoje znaki rozpoznawcze. Każdą czynność wykonujesz starannie i ze spokojem, a Twoje decyzje są głęboko przemyślane. Jesteś osobą, która kieruje się rozsądkiem i ciekawością świata.

Obrazek nr 4 1

Lubisz zabawę i wieczorne wyjścia ze znajomymi czy partnerem. Nie lubisz siedzieć w domu. Posiadasz nieograniczone rezerwy energii. Nie straszna Ci przeprawa przez góry czy takie ekstremalne czynności jak skok na bungee czy spływ kajakowy. Najchętniej i najlepiej odpoczywasz w gronie bliskich przyjaciół.

Źródło: Pixabay
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

Obrazek nr 4 2
21
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

5 zdjęć, dzięki którym możecie przetestować swoją inteligencję!
Dominika Królik
Dominika Królik 07.07.2017, 05:13
4 haha analiza dzieł literackich haha o nie, ani mi się sni
Krystyna Kulig
Krystyna Kulig 07.07.2017, 05:13
4. Nie zgadza się to wcale nie moja osobowość.
Krystyna Kulig
Krystyna Kulig 07.07.2017, 05:13
4. Nie zgadza się to wcale nie moja osobowość.
Krystyna Grad
Krystyna Grad 07.07.2017, 05:13
A mnie się sprawdził :-)
Zofia Szpunar
Zofia Szpunar 06.07.2017, 05:13
Nie podoba mi się artykuł. Daję minusa.
Grażyna Chyc-Czarniak
Grażyna Chyc-Czarniak 06.07.2017, 05:13
Wybrałam obrazek nr 1 i opis bardzo pasuje do mojej osobowości
Tomek Burzym
Tomek Burzym 06.07.2017, 05:13
4 troche prawdy moze jest Oliwia co myslisz
Małgorzata Maciejewska
Małgorzata Maciejewska 06.07.2017, 05:13
U mnie wszystko jest odwrotnie ..
Ela Cika
Ela Cika 06.07.2017, 05:13
U mnie wszystko sie sprawdza
Łukasz Zubrzycki
Łukasz Zubrzycki 06.07.2017, 05:13
Mi zaden niepasuje