RodzinaTesty

Opublikowane 2017-07-03
3 Komentarz

Test osobowości: Kto stłukł wazon? Sprawdź swoją osobowość na podstawie wyboru prawdopodobnego sprawcy

Czasami w życiu musimy rozwiązywać tajemnice porównywalne do tych, którymi zajmował się Sherlock Holmes. Wówczas musimy wykorzystać wszystkie wskazówki oraz posłużyć się intuicją. W takim momencie idealnie można zauważyć wpływ naszej osobowości na podejmowane decyzje. Chcesz poznać swoją osobowość? Z poniższego rysunku wybierz dziecko, które według Ciebie rozbiło wazon. Wybrana postać z rysunku wskaże Twoją osobowość.

1. Dziecko A

1. Dziecko A

Wybór wydaje się najbardziej oczywisty. Chłopiec spogląda w dół na stłuczony wazon i wygląda na skruszonego. Jako jedyny jest zwrócony w prawą stronę, podczas gdy pozostali członkowie rodziny zwróceni są w stronę przeciwną. Tworząc wrażenie, że obwiniają go za stłuczenie wazonu. Czy chłopiec jest winny? Być może jest typowym kozłem ofiarnym, który został posądzony bez wystarczających dowodów, wyłącznie w oparciu o jego położenie.

Przejdź na następną stronę.

1. Dziecko A 1

Co mówi o Tobie ten wybór? Świadczy o tym, że jesteś osoba bardzo ostrożną i zwracasz uwagę na każde nawet najdrobniejsze szczegóły. Dzięki niezwykłej spostrzegawczości trudno Cię oszukać. Jesteś także osobą bardzo odpowiedzialną we wszystkich aspektach swojego życia. Jeśli twój wybór padł na inną osobę ze zdjęcia, przejdź do następnej strony artykułu.

2. Dziecko B

2. Dziecko B

Kolejną opcją wyboru jest dziewczynka. Najprawdopodobniej jest ona najstarsza z rodzeństwa, być może pod nieobecność rodziców opiekuje się pozostałą czwórką. Ubrana jest w różową sukienkę i spogląda na chłopca A w sposób wskazujący na winowajcę. Jednocześnie w jej spojrzeniu można dostrzec zrozumienie, współczucie i miłość, bez osądzania. W tej sytuacji nasuwa się wniosek, iż ważniejszym jest zrozumienie i miłość do innych, niż ocena i wymierzenie sprawiedliwości.

Przejdź na następną stronę.

2. Dziecko B 1

Poza tym, jesteś osobą bardzo świadomą, wiesz jak rozwiązywać problemy nie tylko swoje, lecz także innych. Używasz logicznego myślenia i znajdujesz wspólny środek do rozwiązywania problemów i odpowiedzi na wszelkie pytania. Dzięki temu odrzucasz wątpliwe wnioski i obierasz cel, do którego konsekwentnie dążysz.

3. Dziecko C

3. Dziecko C

Dziecko to jest bardziej ukryte niż pozostałe osoby na zdjęciu. Skryte, z rękami w kieszeni o bardzo niepokojącym i złowrogim spojrzeniu. Wygląda jakby obwiniało dziecko A w zdeterminowany i negatywny sposób. Może zdecydowałeś się na ten wybór ponieważ dziecko C sprawia wrażenie mówiącego: “Zrobiłem to, ale za wszystko winię Ciebie”. Co Twój wybór może świadczyć o Tobie?

Przejdź na następną stronę.

3. Dziecko C 1

Bez wątpienia posiadasz osobowość lidera. Dla Ciebie ważne jest samopoczucie otaczających cię ludzi i wiesz co masz zrobić, aby czuli się dobrze. Zawsze stajesz się przywódcą i masz swoje zdanie na każdy temat. Walczysz o dobro wspólne, gdyż doskonale zdajesz sobie sprawę, że w ten sposób możesz pomnożyć własne korzyści.

4. Dziecko D

4. Dziecko D

Twój wybór padł na małą dziewczynkę wtuloną w sukienkę matki. Prawdopodobnie obawia się konsekwencji stłuczenia wazonu. To jedna z osób (prócz matki), która patrzy bezpośrednio na wazon. W przeciwieństwie do innych osób na zdjęciu, chowa się za matką, możliwego wykonawcy kary, chce uniknąć złości oraz liczy na złagodzenie kary.

4. Dziecko D 1

Z punktu widzenia psychologii wybór Twój świadczy, o tym, że jesteś osobą odpowiedzialną i solidną. Wszystko czego się podejmiesz odnosi sukces. Każdego dnia starasz się, aby być lepszą wersją siebie i osiągać swoje obrane cele. Jesteś osoba ufną, wrażliwą i chętną do pomocy innym. To właśnie dlatego jesteś niezbędną cząstką w społeczeństwie.

Źródło: Twitter / StarStock

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku!

4. Dziecko D 2
5
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Test psychologiczny - wskaż właściwą odpowiedź i dowiedz się kim jesteś
Szymon Zając
Szymon Zając 07.07.2017, 05:13
U mnie dokładnie tak samo :D
Zuza Miśniakiewicz
Zuza Miśniakiewicz 06.07.2017, 05:13
Wybrałam D tylko dlatego ze wyglada jak moja siostra ktora umie rozwalić wszystko...
Karolina Różnowska
Karolina Różnowska 06.07.2017, 05:13
Mój brat mnie kiedyś chciał nazwać Karolina a na drugie imię DESTRUKCJA .... xD
Karolina Różnowska
Karolina Różnowska 06.07.2017, 05:13
Mój brat mnie kiedyś chciał nazwać Karolina a na drugie imię DESTRUKCJA .... xD