NiewiarygodneWzruszającePorady

Opublikowane 2017-06-28
16 Komentarz

Powodzenie w miłości jest zapisane w Twoich dłoniach

Czytanie z linii rąk to jedna z najbardziej popularnych technik wróżbiarstwa i odczytywania przyszłości. Oczywiście niektórzy wątpią w tę metodę, ale istnieje również liczne grono zwolenników odczytywania przyszłości z dłoni. Najważniejsze linie znajdujące się na dłoniach to: linia życia, linia głowy oraz linia serca.

 Powodzenie w miłości jest zapisane w Twoich dłoniach 1

Linia życia oznacza nic innego niż długość życia, wskazuje na witalność, stan zdrowia i chęci do życia. Z linii głowy można odczytać wrodzone zdolności danej osoby, inteligencję i stan wiedzy. Odpowiednio długa linia głowy może wskazywać na to, czy dana osoba spędza dużo czasu na analizowaniu zachowań i myśleniu o każdym aspekcie życia. Trzecia, najważniejsza linia to linia serca, która mówi o stanie duchowym i emocjonalnym danej osoby oraz o powodzeniu w miłości.

Przejdź na następną stronę

 Powodzenie w miłości jest zapisane w Twoich dłoniach 2

Nie ulega wątpliwości, że jedną z największych tajemnic jaką chcielibyśmy poznać jest to, z kim spędzimy życie i jaki będzie ten człowiek. W dziedzinie miłości wszystko może się zdarzyć. Sprawdź swoją przyszłość odczytując linię serca na dłoniach. Złącz obie dłonie aby sprawdzić w jaki sposób linie serca się układają i co to oznacza.

Linie serca na jednej wysokości

Linie serca na jednej wysokości

Ponad 45% populacji na ziemi po złączeniu rąk odkrywa, że ich linie miłości znajdują się na takiej samej wysokości. Tak położona linia oznacza zdolność do utrzymania długotrwałych relacji w związku bez burzliwych przejść i problemów. Osoby z linią serca na jednej wysokości są spokojne i pogodne z natury, nigdy nie podnoszą głosu i starają się cieszyć każdą chwilą życia.

Przejdź na następną stronę

Linie serca na jednej wysokości 1

W związku uwielbiają swojego partnera, lubią się o niego troszczyć i opiekować. Są niezwykle życzliwi i wrażliwi na potrzeby innych osób. Wzrastają w miłości. Są również realistami i rzadko posługują się wyobraźnią. Od partnera wymagają, aby akceptował ich takimi jacy są. Jeśli znajdą tę właściwą osobę, z którą stworzą związek będą bardzo szczęśliwi.

Prawa linia serca wyżej

Prawa linia serca wyżej

U trzech na dziesięć osób po złączeniu dłoni linie nie pokrywają się. Linia serca na prawej dłoni jest nieco wyżej niż na lewej. Co oznacza taki układ linii? Otóż taka osoba popełniła wiele błędów w swoich związkach, dobrą stroną takich sytuacji jest to, że dają lekcję życia, aby nie powtarzać błędnych rozwiązań w przyszłości. Pomimo początkowych niepowodzeń w miłości osoba z takim układem linii ma szansę na harmonijny i stabilny związek.

Przejdź na następną stronę

Prawa linia serca wyżej 1

Jeśli masz taki układ linii serca na dłoni to najlepszy związek stworzysz z kimś starszym od Ciebie. Partner kilka lat starszy jest mądrzejszy i bardziej doświadczony, wie więcej o życiu, a Ty możesz się od niego uczyć. W przyjaźni najbardziej cenisz szczerość i uczciwość, jesteś tolerancyjna dla różnorodnych postaw i poglądów. Lubisz życie pełne intensywnych doznań i doświadczeń.

Lewa linia serca jest wyżej

Lewa linia serca jest wyżej

Do najrzadziej spotykanych sytuacji należy taki układ linii serca, gdzie lewa linia jest wyżej. Dwie najważniejsze cechy wyróżniające osoby z takim układem linii dłoni to odwaga i siła. Jeśli jesteś posiadaczką takich linii to należysz do osób, które lubią wyzwania i często podejmują największe ryzyko. Lubisz udowadniać reszcie świata swoją niezwykłą wartość.

Lewa linia serca jest wyżej 1

Jeśli chodzi o związki to najbardziej atrakcyjne wydają Ci się osoby podobne do Ciebie. Twój partner musi być silny, atrakcyjny, wysportowany i lubiący ryzyko.Lubisz przelotne romanse. Dobrze odnajdziesz się w związku z młodszym partnerem, który będzie dzielił razem z Tobą Twoje pasje. Możesz również wejść w związek z jakimś atrakcyjnym obcokrajowcem.

Źródło: StarStock, Pixabay, Howcast
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku!

Lewa linia serca jest wyżej 2
30
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!
Sylwia Raj
Sylwia Raj 07.07.2017, 05:13
Ja mam równa linie i nijak sie nie zgadza ze mna i moimi hujowymi doświadczeniami w zyciu jedynie sie zgadza ze Trwam w długotrwałych związkach ,a reszta nie wiec zwykle pierdolenie
Klaudia Wentowska
Klaudia Wentowska 07.07.2017, 05:13
"Jesteś tępym idiotą"-Jeśli to przeczytałeś to znaczy że wysyłasz głupie łańcuszki w komentarzach... Cóż przykro mi, ale sprowadzenie cie na ziemie tymi słowami "..."- jeśli to przeczytałeś to jesteś odporny na wszelkie łańcuszki do końca życia :) Nie dziękuj
Natalia Zielińska
Natalia Zielińska 06.07.2017, 05:13
Laura sprawdź co czeka cię w miłości
Aneta Ulaszek-Świetlik
Aneta Ulaszek-Świetlik 06.07.2017, 05:13
Słońca zacznijcie wierzyć w siebie!!!!!, a nie w bzdury co wam narzucają!!!!
Paweł Kaczmarek
Paweł Kaczmarek 06.07.2017, 05:13
HC jeśli to przeczytałeś twoi rodzice umrą za 5 lat jeśli wkleisz to do 15 komentarzy klątwa zniknie
Klaudia Wentowska
Klaudia Wentowska 07.07.2017, 05:13
"Jesteś tępym idiotą"-Jeśli to przeczytałeś to znaczy że wysyłasz głupie łańcuszki w komentarzach... Cóż przykro mi, ale sprowadzenie cie na ziemie tymi słowami "..."- jeśli to przeczytałeś to jesteś odporny na wszelkie łańcuszki do końca życia :) Nie dziękuj
Klaudia Wydmuch
Klaudia Wydmuch 06.07.2017, 05:13
To ja chyba nie mam dłoni
Julia Turczyniak
Julia Turczyniak 04.07.2017, 05:13
Jak można po ręce wznioskować takie rzeczy
Karolina Kolodziejska
Karolina Kolodziejska 04.07.2017, 05:13
Wiktoria Kostyła Ola Równa xddd
Nikola Mentel
Nikola Mentel 03.07.2017, 05:13
Mam najgorsze wyniki.
Martyna Del Rey
Martyna Del Rey 03.07.2017, 05:13
3, ale opis zupelnie nie pasuje
Mateusz Kordacki
Mateusz Kordacki 03.07.2017, 05:13
Miałem to na angielskim, palm reading XDD
Celina Maslanka
Celina Maslanka 02.07.2017, 05:13
Mnie czeka ale Głowno szkoda czasu na patrzenie
Kamila Adamczak
Kamila Adamczak 02.07.2017, 05:13
No to superaśnie! Gratuluję!!!
Natalia Choromańska
Natalia Choromańska 02.07.2017, 05:13
Miłosz Dudkiewicz patrz nowe
Kinga Jońca
Kinga Jońca 01.07.2017, 05:13
Maciej to my ostatnio to obczajali
Kinga Jońca
Kinga Jońca 01.07.2017, 05:13
Czuje się jakbym cofnęła się w czasie Hahahha
Kinga Jońca
Kinga Jońca 01.07.2017, 05:13
Czuje się jakbym cofnęła się w czasie Hahahha