21 Komentarz

Rzeczy, które musisz wiedzieć zanim umówisz się na randkę z kimś, kto urodził się w styczniu

Wszyscy wiemy jak trudne i skomplikowane bywają randki i relacje damsko-męskie. Nie zaszkodzi więc zasięgnąć kilku porad zanim zaczniesz się z kimś umawiać. Jeśli osoba, dla której straciłeś ostatnio głowę urodziła się w styczniu, musisz zdawać sobie sprawę z tego w co się pakujesz. W dalszej części artykułu przedstawimy ci kilka cech wspólnych dla osób, które przyszły na świat w pierwszym miesiącu roku, jednak nie możemy zagwarantować, że rady te sprawdzą się absolutnie we wszystkich przypadkach. Pamiętaj, że istnieją wyjątki od reguły.

Osoby urodzone w styczniu nie są zbyt ekspresyjne w miłości
Jeżeli chodzi o wyrażanie uczuć, mają z tym pewien problem, dlatego spotykanie się z kimś, kto urodził się w styczniu może być kłopotliwe, zwłaszcza na początku, kiedy nie wiesz jeszcze co ta osoba czuje do ciebie, ani jak cię postrzega. Nakłonienie jej do tego, by się przed tobą otworzyła będzie nie lada wyczynem. Osoby te z reguły są bardziej nastawione na sukces zawodowy, pieniądze i władzę, jednak jeżeli znajdą swoją drugą połówkę, ich priorytety nieco zmieniają się.
Nasz artykuł pomoże ci lepiej zrozumieć osoby, które świętują swoje urodziny zaraz na początku roku
Kliknij w “Następna strona” żeby przejść do dalszej części artykułu

Pewnie będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, ale bez obaw, jeżeli to jest ta odpowiednia dla ciebie osoba, uda ci się dotrzeć do jej serca i sprawić, że zacznie dzielić się z tobą tym, co czuje i myśli. A jeżeli już będziecie razem, wtedy nic ani nikt was nie rozdzieli.

W ich żyłach płynie dzika krew

Powiedzenie “Nie oceniaj książki po okładce” nigdy nie było prawdziwsze! Ci którzy urodzili się w styczniu zmieniają swoją osobowość w zależności od tego w czyim towarzystwie przebywają. Nie znaczy to jednak, że mają rozdwojenie jaźni! Po prostu starają się być elastyczni i dostosowywać się do poziomu i charakteru swojego rozmówcy, przez co pogawędki z nimi zawsze są bardzo interesujące. Może minąć wiele czasu zanim taka osoba dopuści cię do grona swoich najbliższych i pozwoli ci dowiedzieć się jaka jest naprawdę.
Sprawdź co jeszcze powinieneś wiedzieć o osobach urodzonych w styczniu.

Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji poznać dobrze osoby urodzonej w styczniu, wiedz że uwielbiają one szalone imprezy. Na parkiecie zawsze pokazują swoje wybitne (lub dziwne) umiejętności taneczne i najlepsze w tym wszystkim jest to, że wcale nie wstydzą się swoich kocich ruchów ani nie przejmują się tym jak inni ich odbierają. Z takimi osobami na imprezach zawsze jest wesoło. Nigdy nie tracą okazji do tego by się pośmiać i rozbawić innych.

Albo prowadzą, albo po prostu nie są zainteresowani

Podejmowanie ważnych decyzji w związku z osobą urodzoną w styczniu jest prawie niemożliwe. Przygotuj się na to, że osoby te posiadają silne zdolności przywódcze i zawsze stawiają siebie na pozycji lidera. Lubią prowadzić, podejmować inicjatywy i mieć kontrolę nad wszystkim w każdej sytuacji. Nie znaczy to, że masz posłusznie spełniać każde jej życzenie, powinieneś tylko wiedzieć, że mają skłonność do kierowania innymi i być przygotowany na ewentualne problemy, jakie mogą z tego wyniknąć. Jeżeli przeszkadza ci taka dominacja, nie wahaj się i nie kryj swojego niezadowolenia. Powiedz po prostu jak się czujesz w takim układzie. Jeżeli ty też lubisz dominować w związku, możesz być rozczarowany, dlatego bardzo ważne jest żebyście ze sobą o tym rozmawiali od samego początku.

Ich dominująca, zdecydowana i nieco despotyczna postawa może sprawić, że po pewnym czasie poczujesz się jakbyś żył w cieniu tej osoby i miał ograniczoną wolność. Kiedy tak się stanie, nie siedź cicho, wyjaśnij w czym widzisz problem! Pamiętaj, że wasza relacja musi być zdrowa. Żadna ze stron nie może wymagać uległości od drugiej. Jeśli tej osobie rzeczywiście zależy na tobie, zrobi wszystko żebyś czuł się komfortowo i był szczęśliwy.

Mają ogromne poczucie humoru

Może ciężko w to uwierzyć, ale osoby urodzone w styczniu, mimo swoich skłonności do rządzenia innymi, mają wyjątkowe poczucie humoru. Uwielbiają opowiadać dowcipy, wygłupiać się i umiejętnie używają sarkazmu. Mają do siebie duży dystans i wykorzystują każdą sytuację do tego, by się chwilę pośmiać.
Jesteś ciekawy co zostawiliśmy na sam koniec?

Czasami mają tendencję do robienia rzeczy zanim pomyślą o ich konsekwencjach. Niekiedy mogą wydawać się złośliwi albo nawet agresywni, ale nie przejmuj się tym. Kto z nas czasem nie wybuchnie złością czy płaczem bez powodu? Pamiętaj, że najlepszym lekarstwem na wszystko jest śmiech.

Koniec końców, osoby urodzone w styczniu mimo swoich wad potrafią być naprawdę wspaniałymi partnerami. Jeśli związałeś się z kimś, kto obchodzi urodziny w pierwszym miesiącu roku, wiesz o czym mówimy. Natomiast jeśli dopiero zamierzasz rozpocząć relację z taką osobą, wiesz na co mniej więcej musisz być przygotowany. Być może ułatwi ci to nieco życie.
Podobał ci się artykuł? Polub naszą stronę na Facebooku i śledź nas na bieżąco.
Źródło: Giphy

24
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
9 najlepszych kopii fast foodów na świecie
Zuzanna Bajtus
Zuzanna Bajtus 16.02.2017, 06:13
Trochę się zgadza na pewno z tym poczuciem humoru
Natalia Socha
Natalia Socha 16.02.2017, 06:13
Racja ja się z tym zgadzam na 99%
Natalia Socha
Natalia Socha 16.02.2017, 06:13
Racja ja się z tym zgadzam na 99%
Wika Sobczak
Wika Sobczak 16.02.2017, 06:13
Wiktor Lwg Drifter
Katarzyna Katarzyna
Katarzyna Katarzyna 16.02.2017, 06:13
Ja ze stycznia ;) i prawda ;)
Anna Orlińska
Anna Orlińska 16.02.2017, 06:13
Ejej ja się urodziłam w styczniu
Weronika Ficek
Weronika Ficek 16.02.2017, 06:13
jahahhahhahhaha Weronika Pochodowicz to ja czasami ale nie wszystko
Sylwia Pryga
Sylwia Pryga 16.02.2017, 06:13
Ciekawe...choć z tym parkietem sięe trochę zgadza
Kuba Jaworski
Kuba Jaworski 16.02.2017, 06:13
Idę studiować iks kurwa de
Natalka Pokora
Natalka Pokora 16.02.2017, 06:13
Kuba weź sobie sprawdź
Klaudia Bartkowiak
Klaudia Bartkowiak 16.02.2017, 06:13
Zgadza się wszytsko
Marta Kowalczuk
Marta Kowalczuk 16.02.2017, 06:13
Jakub radzę przeczytać
Katarzyna Aszkielaniec
Katarzyna Aszkielaniec 16.02.2017, 06:13
Urodziłam się w styczniu. Wszystko to prawda, jakbym czytała o sobie!
Emilia Kapłon
Emilia Kapłon 15.02.2017, 06:13
Ja się urodziłam w styczniu...
Zuza Piernicka
Zuza Piernicka 15.02.2017, 06:13
Dominika Forma panietaj o tym zanim zaprosisz mnie na pice
Oliwia Liber
Oliwia Liber 15.02.2017, 06:13
Klaudia Wasilewska troche sie zgadza .
Wiktoria Kowalczyk
Wiktoria Kowalczyk 15.02.2017, 06:13
Zuzia Wiktoria to o nas
Dominika Kurpisz
Dominika Kurpisz 15.02.2017, 06:13
Weronika Lonka cała prawda o mnie i mojej złości hahahha
Kamila Radomska
Kamila Radomska 15.02.2017, 06:13
Daria Żukowska przeczytaj to. Przyda ci sie
Daria Żukowska
Daria Żukowska 15.02.2017, 06:13
Nie wiem co ty sobie tam myślisz, ale nie.
Daria Żukowska
Daria Żukowska 15.02.2017, 06:13
Nie wiem co ty sobie tam myślisz, ale nie.
Aleksandra Adamska
Aleksandra Adamska 15.02.2017, 06:13
Ada, dlatego właśnie nie chcę chłopaka