99 Komentarz

Dowiedz się dlaczego urodzeni w styczniu są po prostu najlepsi!

1. Są najzabawniejsi

Ci którzy urodzili się w styczniu mają fantastyczne poczucie humoru. Są tak zabawni, że będziesz pragnął przebywać w ich towarzystwie jak najczęściej i jak najdłużej. Niestety niekiedy nadużywają sarkazmu, przez co inni mogą czuć się niekomfortowo w niektórych sytuacjach, ale jeśli dobrze poznasz styczniowego solenizanta, będziesz wiedział, że nigdy nie skrzywdziłyby nikogo umyślnie. Wszelkie żarty robią dla dobrej zabawy, nie by kogoś urazić.

2. Inni ludzie pragną być tacy jak oni

Osoby urodzone w styczniu często postrzegane są jako apodyktyczne, ponieważ mają w zwyczaju mówić innym, co powinni robić, a czego nie. Ta silna cecha wyróżnia ich spośród tłumu. Ich predyspozycje do bycia liderami wydają się być zaletą, jednak dla tych, którzy nie należą do osób spokojnych i uległych, przebywanie w towarzystwie osoby urodzonej w styczniu może stać się kłopotliwe. Na ogół zaś, pewność siebie i zdecydowanie, którym się cechują imponuje innym i sprawia, że większość pragnie być taka jak oni.
Kliknij "Następna strona" żeby przejść do dalszej części artykułu.

3. Są odważni i czujni

Nierzadko zdarza się, że odrzucają czyjąś pomocną dłoń, ponieważ wolą wszystko robić na własną rękę. Wierzą, że mogą podjąć się każdego wyzwania i osiągnąć cel bez niczyjej pomocy. Polegają głównie na sobie, często są przekonani o tym, że nikt inny nie może ich zastąpić. Ich samowystarczalność sprawia, że postrzegani są jako osoby zdecydowane, niezależne i odważne, co w rzeczy samej jest prawdą.

4. Rodzą się dojrzali, ale z wiekiem stają się coraz młodsi

Określenie “młody duchem” pasuje idealnie do osób, które urodziły się w miesiącu rozpoczynającym rok. Dbają również o swój wygląd zewnętrzny, co sprawia że nie tylko duchem są młodzi, ale i ciałem. Często budzi to zazdrość wśród innych. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przejdź na kolejną stronę.

5. Mają trudności z wyrażaniem uczuć

Niestety ludzie urodzeni w styczniu są chyba najgorsi w wyrażaniu swoich uczuć, zatem nie oczekuj od nich miłosnych wyznań. Przynajmniej nie od razu. Takie osoby potrzebują nieraz sporo czasu żeby się otworzyć przed drugim człowiekiem. Taka postawa nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Urodzeni w styczniu nigdy nie rzucają słów na wiatr! W kwestiach miłości i przyjaźni są niezwykle ostrożni.

6. Nie znoszą głupoty

Kiedy krytykują innych, często nie robią tego wprost, lecz za pomocą sarkazmu. Inteligentny sposób zwracania ludziom uwagi, prawda? Niestety nie każdy jest w stanie dostrzec od razu ich ironiczny ton i to, że chodzi właśnie o niego.
Na pewno nie znałeś cech, o których piszemy na następnych stronach!

7. Zrobią wszystko kiedy dopada ich nuda

Osoby urodzone w styczniu są dość spontaniczne, więc kiedy są znudzone, będą robić wszystko żeby pozbyć się tej nudy i przytłoczenia. Rozrywka stanowi dla nich bardzo istotną część życia, mimo iż często postrzegane są jako osoby poważne. Często wpadają na dziwne i szalone pomysły i bez namysłu przechodzą do ich realizacji. Zatem jeśli poczujesz nudę, umów się z kimś, kto urodził się w styczniu. Dobra zabawa gwarantowana. Z pewnością tego nie pożałujesz!

8. Są urodzonymi liderami

Ludzie urodzeni w styczniu są stworzeni do tego, by prowadzić. Nie znoszą kiedy ktoś dyktuje im, co mają robić, a czego nie wolno. Oni sami chcą być przywódcami i nadzorować pracę innych. Najczęściej takie osoby nie sprawdzają się na stanowiskach, wymagających podporządkowania się przełożonemu. Chcą mieć władzę i samodzielnie o wszystkim decydować, a nie jedynie wykonywać polecenia szefa. Nie interesuje ich bycie częścią grupy. Najbardziej odpowiada im praca w pojedynkę.
Dwie ostatnie cechy nie mogły być bardziej trafione!

9. Uwielbiają dobrą zabawę

Z racji swojego zamiłowania do zabawy i nowych przygód, są bardzo spontaniczni i szybko podejmują decyzje. Zawsze są gotowi pójść na imprezę, czy wyskoczyć na piknik za miasto. Często sami podejmują inicjatywę i zapewniają nie tylko sobie, ale i innym jakiś rodzaj rozrywki i odskoczni od codziennych obowiązków. Jeśli w twoim życiu powieje nudą, albo po prostu pragniesz dodać sobie trochę energii, spotkaj się z kimś, kto urodził się w styczniu, momentalnie poczujesz, że żyjesz!

10. Nie pokazują każdemu żywiołowej strony swojej osobowości

Osoby urodzone w styczniu pozwalają poznać się dobrze jedynie tym, na których im zależy. Nie licz na to, że przy pierwszym lepszym spotkaniu osoba taka otworzy się przed tobą i będziesz w stanie się z nią od razu zaprzyjaźnić. Oni bardzo starannie wybierają sobie przyjaciół. Potrafią nawet przez bardzo długi czas stwarzać wrażenie bycia innymi niż w rzeczywistości są, a to za sprawą ich elastycznej osobowości, która przystosowuje się do sytuacji, w której się znajdują i do towarzystwa, w którym obecnie przebywają. Zatem są trochę jak kameleony, nie znaczy to jednak, że są dwulicowi! Jeśli masz u swojego boku kogoś, kto urodził się w styczniu, idź i powiedz mu jaki jest wyjątkowy! Podziel się tym artykułem ze znajomymi i nie zapomnij polubić nas na Facebooku!
Źródło: Giphy

70
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

 Ciemna i jasna strona ludzi urodzonych w styczniu
Maja Hawryluk
Maja Hawryluk 17.02.2017, 06:13
No to po co mnir oznaczasz o.O
Emilka Wanielista
Emilka Wanielista 17.02.2017, 06:13
Żebyś wiedziała, że tylko najlepsi są ze stycznia.
Emilka Wanielista
Emilka Wanielista 17.02.2017, 06:13
Nie no nie obrażaj się
Iwa Matyjek
Iwa Matyjek 17.02.2017, 06:13
Iwa Albert Dominik Klaudia
Klaudia Fijałkowska
Klaudia Fijałkowska 17.02.2017, 06:13
No ba ze wyjatkowi
Klaudia Fijałkowska
Klaudia Fijałkowska 17.02.2017, 06:13
No ba ze wyjatkowi
Aleksandra Remiś
Aleksandra Remiś 17.02.2017, 06:13
Szatańska to o nas ahhah
Emila Maciaszek
Emila Maciaszek 17.02.2017, 06:13
Patii
Angelika Cerapinska
Angelika Cerapinska 17.02.2017, 06:13
Angelika Cerapinska
Oliwia Wiśniewska
Oliwia Wiśniewska 17.02.2017, 06:13
Sarah Mercedes Birch ❤
Małgorzata Filipowicz
Małgorzata Filipowicz 17.02.2017, 06:13
Cóż ,cała ja(to tylko żart )
Amelia Stawarska
Amelia Stawarska 17.02.2017, 06:13
Ja jestem ze stycznia!
Benjamin Pero
Benjamin Pero 16.02.2017, 06:13
Ja jestem ze stycznia!
Eliza Daniluk
Eliza Daniluk 16.02.2017, 06:13
Eliza Daniluk haha dziwne wszystko sie zgadza heh xD
Maja Hawryluk
Maja Hawryluk 16.02.2017, 06:13
Ty kretynko
Emilka Wanielista
Emilka Wanielista 16.02.2017, 06:13
Ale ja ze stycznia downie!
Adam Mędela
Adam Mędela 16.02.2017, 06:13
No to ja jestem superman, 26 styczeń. Drobna korekta: jak piłem wódkę, to byłem wódnik.
Krystian Kolber
Krystian Kolber 16.02.2017, 06:13
Wiktoria przeczytaj ^^
Krystian Kolber
Krystian Kolber 16.02.2017, 06:13
Krzysiek jesteśmy Bogami ^^ ;)
Patrycja Pietrykowska
Patrycja Pietrykowska 16.02.2017, 06:13
Sebastian xd patrzę tak na to... I połowę mam ja... A połowę ty
Zuzia Maźnicka
Zuzia Maźnicka 16.02.2017, 06:13
Jagoda , skądś o tym wiemy