GwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-06-21
8 Komentarz

Uwierz bądź nie, te gwiazdy są w tym samym wieku!

Jeśli wydaje Ci się, że wyglądasz bardziej dojrzało niż osoby w twoim wieku, prawdopodobnie przesadzasz. Nawet jeśli tak jest, nie musisz się tym przejmować. Ponieważ wygląd najbardziej znanych i bogatych ludzi w tym samym wieku, może Cię zaskoczyć. Listę gwiazd, które mają dokładnie tyle samo lat otwierają Eminem i Dwayne “The Rock” Johnson, którzy w tym roku kończą po 45 lat.

Beyonce i Britney Spears (36)

Beyonce i Britney Spears (36)

Te dziewczyny to dowód na to, że muzyka jest źródłem piękna i wiecznej młodości. Obie wyglądają zachwycająco nawet w wieku 36 lat. Królowa Popu Britney mogłaby wyglądać o wiele lepiej niż Beyonce żona Jay'a Z. gdyby tylko nie miała problemów psychicznych i nie rozwiodła się z mężem Kevinem Federline'em.

Przejdź na następną stronę.

Beyonce i Britney Spears (36) 1

Vin Diesel i Will Ferrell (49)

Tak to prawda, gwiazda filmu “Szybcy i wściekli” jest w tym samym wieku co jeden z ulubionych amerykańskich komików, Will Ferrell. Obaj skończyli 49 lat. Czy to łysa głowa Vina sprawia, że wygląda on młodziej? W każdym razie, wygląda lepiej niż Will. Tutaj pojawia się kolejne pytanie: jakby wyglądał Vin z burzą włosów na głowie? Trudno to sobie wyobrazić.

Vin Diesel i Will Ferrell (49)

Lana Del Rey i Keira Knightley (32)

Nie wiemy, czy jest to delikatna uroda Keiry czy ilość operacji plastycznych Lany Del Rey, ale prawda jest taka, że żadna z nich nie wygląda na 32 lata. Choć twarz piosenkarki wygląda młodziej niż twarz brytyjskiej aktorki, trzeba przyznać, że Keira wygląda po prostu bardziej naturalnie. Prawda?

Przejdź na następną stronę.

Lana Del Rey i Keira Knightley (32)

Jennifer Lawrence i Sarah Hyland (26)

Patrząc na zdjęcia tych dwóch aktorek, trzeba przyznać, że obie wyglądają świetnie jak na swoje 26 lat. Z jakiegoś nieznanego nam powodu, nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że jedna z nich jest zdecydowanie młodsza. Obok nagrodzonej Oscarem za rolę w filmie “Poradnik Pozytywnego myślenia” Jennifer Lawrence, Sarah Hyland wygląda jak mała dziewczynka. Sarah jest dobrze znana fanom serialu “Współczesna Rodzina”.

Jennifer Lawrence i Sarah Hyland (26)

Will Smith i Terry Crews (48)

Obaj panowie to jedne z najbardziej lubianych postaci naszych czasów. Gwiazda “Facetów w czerni” jak i były futbolista Terry skończyli po 48 lat. Mimo, że obaj wyglądają świetnie, jednak to Will zdobywa tytuł lepiej “zachowanego”. Wszak przybyło mu lat, lecz nie zmienił się wiele od kiedy był “Księciem w Bel Air”.

Przejdź na następną stronę.

Will Smith i Terry Crews (48)

Vanessa Hudgens i Adele (28)

Szczerze mówiąc, to co widzimy nie mieści się w głowie, być może jest to kwestia niefortunnie wybranego zdjęcia. Obie artystki mają ukończone po 28 lat, lecz wyglądają zupełnie odmiennie. Podczas, gdy młoda aktorka wygląda piękniej niż kiedykolwiek, Adele wygląda jak osoba urodzona o pokolenie wcześniej. Teraz, gdy Adele rzuciła palenie, jej wygląd może znacznie się poprawi i będzie wyglądać o wiele młodziej.

Vanessa Hudgens i Adele (28)

Chris Brown i Daniel Radcliffe (27)

Ci mężczyźni, od poprzednich kobiet są młodsi tylko o rok. Przyglądając się im obu, można przypuszczać, że dzieli ich wiele lat. Były chłopak Rihanny wygląda na starszego i bardziej zmęczonego. Natomiast Daniel najbardziej rozpoznawalny z roli Harrego Pottera, utrzymuje nadal młodzieńczy i świeży wygląd, mimo problemów z alkoholem.

Przejdź na następną stronę.

Chris Brown i Daniel Radcliffe (27)

Edward Norton i Gerard Butler (47)

Kolejny duet składający się z aktorów, którzy ukończyli 47 lat. Na pierwszy rzut widać, że Edward wygląda o wiele lepiej od Gerarda. Prawdą jest, że ani zmarszczki ani broda nie są w stanie odebrać Gerardowi uroku. Obaj panowie są jak wino, im starsi tym ty lepsi. Miliony fanów na całym świecie nie mogą się mylić.

Edward Norton i Gerard Butler (47)

Tobey Maguire i Kristian Nairn (41)

Wreszcie zupełnie inna para aktorów. Tobey’a pamiętamy z filmu “Spiderman” czy “Wielki Gatsby”, natomiast Kistian stał się rozpoznawalny po niesamowitej roli Hodora z “Gry o tron”. Choć obaj ukończyli 41 lat, wydawać by się mogło, jakoby Tobey skradł tajemnicę wiecznej młodości od swego przyjaciela Leonardo DiCaprio.
Źródło: Twitter / Linkedln

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nas na Facebooku!

Tobey Maguire i Kristian Nairn (41)
19
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Aktorzy, którzy długo przygotowywali się do swych ról
Piotr Walos
Piotr Walos 03.07.2017, 05:13
Niekoniecznie, niektórzy się nie starzeją jak ja :D
Gabriela Garbowska
Gabriela Garbowska 02.07.2017, 05:13
Lana i operacje plastyczne
Piotr Walos
Piotr Walos 03.07.2017, 05:13
Niekoniecznie, niektórzy się nie starzeją jak ja :D
Angelika Zaborowska
Angelika Zaborowska 01.07.2017, 05:13
Szczerze to wyglądasz na 33 xd
Mariusz Orłowski
Mariusz Orłowski 01.07.2017, 05:13
Ja np mam 17 ;d a wyglądam na 13-15
Rafał Pawłowski
Rafał Pawłowski 01.07.2017, 05:13
Ja za rok kończę 30 a też wyglądam dużo młodziej. Kiedyś myślałem że to wada jednak im bliżej 30 tym bardziej utwierdzałem się w przekonaniu że jednak zaleta :p ;)
Krzysztof Chrzumnicki
Krzysztof Chrzumnicki 29.06.2017, 05:13
No i co z tego odkryles sensacje idioto. Jeden wygląda młodziej drugi starzej. Słyszałeś o genach? Baran
Piotr Gajewski
Piotr Gajewski 28.06.2017, 05:13
Ja tez tak mam mam 32 a wugladam na 18 a rowiesnicy staro
Angelika Zaborowska
Angelika Zaborowska 01.07.2017, 05:13
Szczerze to wyglądasz na 33 xd
Alek Kulczyński
Alek Kulczyński 28.06.2017, 05:13
no ja tez mam 28 a wygladam na 16