NiewiarygodneGwiazdyNewsy

Opublikowane 2017-06-16
0 Komentarz

9 znanych aktorów i ich kobiece sobowtóry

Każdy z nas pragnie spotkać kogoś sławnego, aktora, modelkę czy inne gwiazdy show biznesu. Z przyczyn oczywistych nie zawsze jest to możliwe. Kontakt ze sławną osobą mają nieliczni, zwykli ludzie mogą jedynie liczyć na spotkanie kogoś łudząco podobnego. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę sławnych mężczyzn i ich żeńskich sobowtórów. Wydaje Ci się to niemożliwe? A jednak! Przeczytaj nasz artykuł, a będziesz zaskoczony!

1. Elijah Wood

Tego aktora nie trzeba specjalnie przedstawiać. Doskonale znamy go z niezwykłej roli Froda w trylogii “Władca Pierścieni”. Czy wyobrażasz sobie, aby główną rolę w filmie odgrywała kobieta łudząco podobna do Elijah? Czy misja powiodła by się i czy pierścień dotarłby do Góry Przeznaczenia? Czy kobieta byłaby na tyle odważna, by poprowadzić współtowarzyszy do celu? Czy byłoby to możliwe, gdyby Froda zagrała kobieta łudząco podobna do Elijah?
Przejdź na następną stronę.

1. Elijah Wood 1

2. Taylor Lautner

Kolejna zdjęcie pokazuje, że nawet gwiazdy sagi “Zmierzch” nie są na tyle niezwykłe, aby nie mieć sobowtóra. Nawet jeśli były chłopak Taylor Swift jest chłopakiem o niezwykłych cechach urody, to gdzieś na świecie istnieje kobieta, która uosabia jego cechy fizyczne. Ciekawe, czy także posiada supermoce.

2. Taylor Lautner

3. Leonardo DiCaprio

Przy odrobinie szczęścia można trafić na kobietę, która mogłaby odgrywać główne role w największych ekranizacjach filmowych. Choć podobieństwo kobiety na zdjęciu do Leonardo nie jest 100%-owe, nie wątpimy, że mogłaby zastąpić Leonardo w niejednym kinowym hicie.
Przejdź na następną stronę.

3. Leonardo DiCaprio

4. Drake

Powiedz nam prawdę, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałby były chłopak Rihanny, gdyby był kobietą? To zdjęcie udzieli Ci odpowiedzi. Między Drake’iem a kobietą obok nie ma dużej różnicy w wyglądzie. Wystarczy spojrzeć na brwi, uśmiech, zęby a nawet i kształt nosa, aby potwierdzić ich podobieństwo. Matka natura posiada niezwykłą moc.

4. Drake

5. Nicolas Cage

Począwszy od nosa przez włosy, spojrzenie aż po uśmiech. Nicolas i ta kobieta na zdjęciu są bardzo do siebie podobni. Nawet zmarszczki na ich twarzach są niemal identyczne. Pani w zielonym sweterku, gdyby tylko chciała, z pewnością nie miałaby problemu ze znalezieniem pracy w Hollywood.
Przejdź na następną stronę.

5. Nicolas Cage

6. Jim Parsons

Mamy kolejny dowód, że niemożliwe nie istnieje. Gwiazda serialu “Teoria wielkiego podrywu”, Jim Parsons, posiada damskiego sobowtóra. Co o tym myślisz? Czy kobieta na zdjęciu obok Jima jest rzeczywiście aż tak do niego podobna? Jeśli tak, mogłaby zagrać w serialu jego siostrę bliźniaczkę.

6. Jim Parsons

7. Daniel Radcliffe

Widząc to zdjęcie, wiele osób uwierzyłoby w magię. Jak w takim razie wytłumaczyć fakt, o istnieniu dwóch osób różnej płci, w różnym wieku i w dwóch zupełnie różnych czasach, które byłyby tak łudząco do siebie podobne? Jedno jest pewne, pani na zdjęciu obok Daniela musiała być wyjątkową kobietą.
Przejdź na następną stronę

7. Daniel Radcliffe

8. Brad Pitt

Wydaje Ci się, że na świecie nie może istnieć osoba, która może posiadać fizyczne aspekty aktora Brada Pitta. Możliwe, że masz rację. Co jednak, jeśli okazałoby się, że faktycznie ktoś taki istnieje i do tego jest to kobieta? Przyglądając się kobiecie na zdjęciu obok Brada Pitta, można powiedzieć, że wygląda całkiem uroczo.

8. Brad Pitt

9. Joseph Gordon-Levitt

Na tym zdjęciu mamy niezbity dowód, że wygląd może być mylący. Nie wiemy jak to wytłumaczyć, lecz osoba na tym zdjęciu wydaje się być odbiciem lustrzanym Joseph’a Gordona-Levitt’a. Wystarczy przyjrzeć się grymasowi na ich twarzach. Aktor i kobieta ze zdjęcia mają podobny kształt nosa, a nawet identycznie biegnące zmarszczki mimiczne. Czyż nie jest to niezwykły zbieg okoliczności?
Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na Facebooku.
Źródło: Teen.com / Giphy

9. Joseph Gordon-Levitt
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Zdjęcie wysłane przez młodą kobietę przekonuje, że Michael Jackson nadal żyje