8 Komentarz

9 cech, które mężczyźni uwielbiają w kobietach

Większość kobiet na świecie ma tendencję do ciągłego doszukiwania się w sobie mankamentów i tuszowania tego, co wydaje im się niedoskonałe w ich ciele i charakterze. Za wszelką cenę starają się ukryć swoje wady, bo wydają im się nieatrakcyjne dla innych osób, zwłaszcza dla przedstawicieli płci przeciwnej. Na szczęście okazuje się, że większość mężczyzn nie zwraca uwagi na wiele z tych rzeczy, które kobiety błędnie uznają za niedoskonałości, bądź zauważają je, ale nie widzą w nich zupełnie nic złego, wręcz przeciwnie! Dla większości mężczyzn pewna nasze "wady" są zaletami. Sprawdź, o które cechy chodzi.

1. Nieśmiałość

1. Nieśmiałość

To cecha charakterystyczna dla wielu przedstawicielek płci pięknej. Najczęściej są to dziewczyny, którym brakuje pewności siebie, są małomówne, skromne i rzadko przejmują inicjatywę. Wiele z nich na próżno usiłuje walczyć ze swoją introwertyczną naturą sądząc, że powinny się zmienić, bo bycie szarą myszką nie jest atrakcyjne. Nic bardziej mylnego! Gwarantujemy, że są na tym świecie mężczyźni (i jest ich całkiem sporo), którzy uwielbiają taki rodzaj kobiet. Nic bardziej nie pociąga jak osoba o tajemniczym usposobieniu, której nie można poznać od razu. Nieśmiałe dziewczyny sprawiają, że wielu chłopaków nie może się im oprzeć. Zostań z nami i dowiedz się, co jeszcze podoba się mężczyznom!

2. Podenerwowanie

W warunkach stresu nie zawsze jesteśmy sobą. Kiedy się czymś denerwujemy, pojawiają się u nas dziwne, często niekontrolowane odruchy, gesty, słowa, które zdradzają nasz aktualny stan emocjonalny. Większość dziewczyn myśli, że w chwilach, kiedy pokazują swoje zdenerwowanie daną sytuacją, tracą w oczach partnera. W rzeczywistości okazuje się, że mężczyźni uwielbiają kobiety, które niczego przed nimi nie ukrywają i pokazują swoje prawdziwe emocje. To nic, że jesteś roztrzęsiona na waszej pierwszej randce i co chwilę nerwowo się uśmiechasz albo drżą ci ręce! Bądź sobą i niczym się nie przejmuj. Faceci zawsze cenią szczerość.

3. Krągłości

Przejdźmy do tego, o czym tak często się słyszy. Prawie każda dziewczyna uważa, że aby podobać się mężczyznom, trzeba mieć ciało modelki. Nikogo chyba nie zaskoczymy jeżeli powiemy, że to tylko błędne przekonanie pań. Otóż, mężczyźni uwielbiają krągłości. Nie chodzi tu o to żebyś nie dbała o swoją figurę, ale o to żebyś zaakceptowała to jaka jesteś i nie wstydziła się tego. Mężczyznom podobają się przede wszystkim takie kobiety, które są zadowolone ze swojego ciała.
Następna cecha to coś, co wszystkie próbujemy zmieniać

3. Krągłości

4. Głęboki głos

Masz niski głos i wydaje ci się, że brzmisz przez to mało kobieco? Zapomnij o tym! Mężczyźni uwielbiają kiedy ich partnerka ma taką barwę głosu. Budzi w nich to poczucie bezpieczeństwa i rozpala ich zmysły.

5. Szalone włosy

Jeśli jesteś posiadaczką bujnej czupryny, doceń to zamiast narzekać! Zapewne nie raz i nie dwa, twoje włosy zbuntowały się przeciwko tobie i całemu światu. Uważasz, że rozczochrana fryzura odbiera ci atrakcyjność? Większość mężczyzn uwielbia kobiety z niesfornymi lokami. Nie spinaj wiecznie włosów, pozwól sobie od czasu do czasu na odrobinę swobody. Luźno opadające kosmyki są bardzo sexy, bez względu na to czy masz długie, czy krótkie włosy.
Następna to najprawdziwsza prawda!

6. Piegi

Wiele dziewczyn stara się ukryć piegi pod makijażem, uznając je za defekt swojej urody. Nie wstydź się ich! Potraktuj je jako coś szczególnego, czym obdarzyła cię Matka Natura. Ostatnie badania z University of Essex w Anglii wykazały, że ponad połowa ankietowanych uznaje piegi za coś, co dodaje jedynie uroku.

6. Piegi

7. Niezręczność

Zdarza ci się popełnić jakąś gafę? Zachowujesz się chwilami jak niezdara? Chłopakom to wcale nie przeszkadza (pod warunkiem, że masz dystans do siebie i potrafisz się śmiać z własnej niezdarności). Nieporadność w niektórych sytuacjach, brak wdzięku czy roztargnienie, nie sprawiają wcale, że postrzegać cię będą jako fajtłapę. Jeżeli zdarzy ci się zrobić lub powiedzieć coś głupiego, obróć to w żart zamiast traktować to jako porażkę. Mężczyźni uwielbiają kobiety z poczuciem humoru.
Co jeszcze mężczyźni kochają? Zobacz następną stronę!

8. Pieprzyki

Myślisz, że tego rodzaju znamiona szpecą twoje ciało? Nie masz racji! Przypomnij sobie Marilyn Monroe. Aktorka miała na ciele pieprzyki w wielu miejscach, a uznawana jest przecież za symbol kobiecego piękna. Przestań się więc zadręczać drobiazgami, pieprzyki, tak samo jak piegi, nie są skazą tylko znakiem charakterystycznym, z którego powinnaś być dumna.

8. Pieprzyki

9. Pocenie się

Oczywiście higiena to podstawa, jednak sam proces pocenia się nie zawsze odbierany jest negatywnie. W niektórych sytuacjach, pojawienie się kropelek potu na twoim ciele może działać na mężczyznę niezwykle podniecająco. Nie wstydź się naturalnych reakcji twojego organizmu. Im bardziej będziesz lubić swoje ciało, tym atrakcyjniejsza będziesz w oczach innych.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku!
Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

10
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

5 kobiecych cech fizycznych, które przyciągają mężczyzn ...
Julia Samek
Julia Samek 22.02.2017, 06:13
Julia Barczuk może zadziała
Julia Barczuk
Julia Barczuk 22.02.2017, 06:13
ma małą hint- desperatek na bank nie lubą ;)
Julia Samek
Julia Samek 22.02.2017, 06:13
Lubią niezdarność wiec Spk
Julia Barczuk
Julia Barczuk 22.02.2017, 06:13
ma małą hint- desperatek na bank nie lubą ;)
Julia Samek
Julia Samek 22.02.2017, 06:13
Lubią niezdarność wiec Spk
Aleksandra Micek
Aleksandra Micek 21.02.2017, 06:13
Pocenie się jest cechą podniecającą mężczyzn XDD jak się śmierdzi? Poza tym To jest wgl cecha XDFFF
Julia Janicka
Julia Janicka 21.02.2017, 06:13
Maciej Paszekjestem ideałem
Julia Janicka
Julia Janicka 21.02.2017, 06:13
Spróbuj kurwa zaprzeczyć
Julia Janicka
Julia Janicka 21.02.2017, 06:13
Spróbuj kurwa zaprzeczyć
Gabrysia Rosińska
Gabrysia Rosińska 21.02.2017, 06:13
Napewno facet kocha jak dziewczyna się poci, o tak;)))
Zofia Kulhawczuk
Zofia Kulhawczuk 18.02.2017, 06:13
Ciekawe... w 1. punkcie jest, że lubią zagadki, zaś w 2., że nie lubią kiedy coś ukrywamy. Zdecydujecie się. Zresztą, to tylko mężczyzna.